امید ابراهیمی که این تابستان نامش پیرامون باشگاه استقلال شنیده می شد، دیدار تدارکاتی تیم سابقش را از نزدیک مشاهده کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال در تابستان امسال به دنبال تقویت خط میانی تیمش بود. گزینه های متعددی برای پیوستن به جمع شاگردان ساپینتو مطرح شدند. از سعید عزت اللهی گرفته تا بازیکنانی مانند امید ابراهیمی، محمدرضا حسینی و... که هیچ کدام از این افراد به جمع آبی ها ملحق نشدند.

اما در میان اسامی متعدد، شاید اقبال جمعی هواداران به جذب امید ابراهیمی باشد. بازیکنی که معمولا تابستان هر سال به گزینه نقل و انتقالاتی استقلال تبدیل می شود و آبی ها علاقه زیادی به جذب این بازیکن دارند.

تابستان امسال نیز بحث علاقه هواداران استقلال به ابراهیمی به سوژه رسانه ها تبدیل شد به نحوی که واکنش این بازیکن را نیز در پی داشت و هافبک سابق آبی ها اعلام کرد که با الوکره قرارداد دارد و فعلا قصد بازگشت به لیگ برتر ایران را ندارد.

روز گذشته استقلال در یک بازی تدارکاتی به مصاف فاتح کاراگومروک رفت. با توجه به اردوی تیم الوکره قطر در ورزشگاه محل مسابقه استقلال، امید ابراهیمی بازیکن الوکره دقایق پایانی این مسابقه را از نزدیک تماشا کرد و در پایان هم مورد استقبال ریکاردو ساپینتو و آبی پوشان قرار گرفت.

قرار است که استقلال و الوکره نیز امروز در یک بازی تدارکاتی به مصاف هم بروند که تقابل امید ابراهیمی با تیم سابقش نیز می تواند جالب توجه باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.