دیدار دوستانه استقلال مقابل حریف آذربایجانی این تیم با برتری شاگردان ساپینتو به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاگردان ریکاردو ساپینتو که چند روزی است اردوی آماده سازی خود را در ترکیه برپا کرده اند، در ادامه بازی های دوستانه خود به مصاف تیم سومقاییت آذربایجان رفتند.

آبی ها که به دنبال حضور قدرتمندانه در فصل جدید رقابت های لیگ برتر هستند، موفق شدند با تک گل مهدی مهدی پور از سد سومقاییت گذشته و برنده از زمین مسابقه خارج شوند.

در گزارش این مسابقه که توسط رسانه رسمی استقلال منتشر شده، آمده است: آبی‌پوشان در بیشتر دقایق این بازی برتر از حریف ظاهر شدند. استقلال در هر دو نیمه از ترکیب متفاوت استفاده کرد و چند تعویض هم انجام داد.

از نکات حاشیه ای این بازی نیز می توان به حضور دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در محل برگزاری این بازی تدارکاتی اشاره کرد که او این مسابقه را از نزدیک تماشا کرد.

این چهارمین و آخرین بازی تدارکاتی آبی‌پوشان پایتخت در اردوی ترکیه بود و تیم فوتبال استقلال فردا (جمعه) به تهران بازخواهد گشت.

استقلال در نخستین بازی دوستانه خود برابر گنچلربیر با تساوی بدون گل متوقف شد، در گام دوم با حساب دو بر صفر از سد فاتح کاراگومروک عبور کرد و بالاخره در جدال سوم با نتیجه دو بر یک مقابل کچی اورن گوجو تن به شکست داد.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.