وریا غفوری احتمالا فصلی ساکت‌تر از فصول گذشته را خواهد گذراند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حضور وریا غفوری در فولاد یکی از معماهای لیگ بود که در نهایت حل شد. علاوه بر هواداران فولاد، استقلالی‌ها هم منتظر بودند تا ببینند بالاخره وضعیت کاپیتان سابقشان به کجا می‌رسد. حضور در فولاد می‌توانست بخشی از شایعاتی که در مورد وریا غفوری و ممنوعیت‌های پیرامون او وجود داشت را تکذیب کند. اتفاقی که در نهایت افتاد اما با حاشیه‌هایی همراه بود. حاشیه‌هایی که البته بیشتر آن را می‌توان یک شیطنت رسانه‌ای هم دانست.

وریا ممنوع‌المصاحبه است؟

«ممنوع‌المصاحبه‌ بودن» همان واژه‌ای بود که حضور وریا در فولاد را با حاشیه همراه کرد. در خبرها گفته شد که در قرارداد وریا غفوری بندی مبنی بر این که او حق مصاحبه ندارد، وجود دارد. این خبر در ادامه کمی تعدیل شد و گفته شد که غفوری ممنوع‌المصاحبه نیست بلکه بدون هماهنگی با مسئولان باشگاه حق حرف زدن ندارد. این درحالی است که به نظر می‌رسد هیچ کدام از این اخبار صحیح نیست. وریا غفوری در شرایطی مشابه بقیه بازیکنان فولاد باید برای مصاحبه با رسانه‌ها با مسئولان باشگاه فولاد هماهنگ کند. این قانونی است که گویا برای تمام بازیکنان و حتی اعضای تیم خوزستانی وجود دارد و مطرح شدن آن ارتباطی به این فصل و همچنین به بازیکن تازه‌وارد این تیم ندارد. البته این ادعای محمد علوی سرپرست تیم است.

این قانون چهار سال است که در فولاد وجود دارد

علوی درباره ممنوع‌المصاحبه بودن وریا غفوری توضیح داد: «آن تیتر یک شیطنت رسانه‌ای بود. من در آن مصاحبه گفتم و اکنون هم همان را تکرار می‌کنم؛ فکر می‌کنم تمام خبرنگاران زحمتکش و عزیزی که در حوزه فولاد کار می‌کنند، این موضوع را بدانند که تمام اعضای تیم بدون هماهنگی مدیر رسانه و سرمربی تیم اجازه صحبت ندارند. این قانون نه مختص بازیکن خاصی است و نه مربوط به امسال است. چهارمین سالی است که چنین قانونی و نظمی در خصوص مصاحبه تمام اعضای تیم وجود دارد چراکه در فولاد خوزستان برای هر کاری برنامه و نظم وجود دارد».

احتمالا حاشیه‌های حضور وریا در خوزستان به همین مساله ختم نخواهد شد و در آینده هم اخبار و شایعات زیادی پیرامون این بازیکن شنیده خواهد شد. حاشیه‌هایی که با جذب کاپیتان استقلال قابل پیش‌بینی بود و کار جواد نکونام را برای مدیریت آن سخت خواهد کرد. بازی‌های فولاد در مقابل استقلال به دلیل حضور کاپیتان سابق آبی‌ها در ترکیب قرمزپوشان خوزستانی، جذابیت‌های ویژه‌ای در فصل جدید خواهد داشت.  

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.