می‌خواهیم ذوب‌آهن را به جایگاه واقعی‌اش برگردانیم

مدافع ذوب آهن می گوید که آنها در تلاش هستند تا در فصل جدید رتبه بهتری را نسبت به فصل قبل کسب کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد قریشی مدافع تیم ذوب آهن درباره اردوی تهران و بازی های تدارکاتی این تیم به خبرنگار ورزش سه گفت: ما یک دوره بدنسازی خوب را در اصفهان پشت سر گذاشتیم. حدود 12 روز در تهران اردو داشتیم و بازی های دوستانه خوبی را برگزار کردیم. نمی توانیم بگوییم که نتایج بازی های دوستانه برای ما اهمیت دارد اما این مسابقات باعث افزایش هماهنگی بین بازیکنان شد. امروز نیز یک بازی تدارکاتی دیگر برابر خیبر خرم آباد برگزار می کنیم و سپس برای ادامه کار راهی اصفهان می شویم تا با آماده ترین شکل ممکن راهی مسابقات شویم.

وی درخصوص اینکه ذوب آهن تمریناتش را زودتر از سایر تیم ها آغاز کرد، گفت: معمولا آقای تارتار همینطور هستند و تیم هایشان زودتر از سایر باشگاه ها تمریناتشان را آغاز می کردند. امیدوارم که امسال بهتر از فصل قبل نتیجه بگیریم و ذوب آهن را به جایگاه واقعی اش برگردانیم.

قریشی درخصوص دیدار هفته نخست ذوب آهن در لیگ جدید نیز اظهار داشت: قرعه اینگونه شد که در هفته اول برابر پرسپولیس به میدان برویم. این بازی در فولادشهر و در زمین خودمان برگزار خواهد شد. پرسپولیس تیم خوب و بزرگی است و امسال بازیکنان خوبی را جذب کرده است. مطمئنا تیم ما برنامه های خاص خودش را دارد. دوست داریم تا لیگ را با کسب بهترین نتیجه شروع کنیم. تلاش می کنیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

بازیکن ذوب آهن درخصوص اینکه اولین دیدار فصل برابر پرسپولیس سخت و دشوار است، توضیح داد: این را قبول دارم. آنها تیم بزرگی هستند و تیم خوبی بسته اند. تیم ما نسبت به سال قبل حفظ شده و بازیکنان خوبی اضافه شده اند. ان‌شاءالله که نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی درباره حضور هم تیمی سابقش یعنی قاسم حدادی فر در کادرفنی ذوب آهن پاسخ داد: واقعا باعث افتخار بود که در کنار آقای حدادی فر بازی کردم. چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و واقعا بازیکن بزرگی بودند. مطمئنا با این شخصیت و لول کاری که دارند، می توانند پیشرفت کنند. ما دعاگوی ایشان هستیم و امیدوارم موفقیت های دوران بازیگریشان را تکرار کنند.

او درخصوص حفظ ساختار دفاعی ذوب آهن نسبت به لیگ قبل خاطرنشان کرد: واقعا مسئله مهمی است. چون در فصل قبل تغییرات زیاد بود، نتوانستیم در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب کنیم. ولی امسال اکثر تیم حفظ شده است. هماهنگی لازم وجود دارد. ان‌شاءالله با تلاش بیشتر بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

قریشی درخصوص پرتاب های بلندش در ترکیب ذوب آهن گفت: با آمدن نادر محمدی فکر می کنم بهتر است کار را به دست او بسپاریم و خودم برای گلزنی و زدن ضربات سر جلو بکشم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.