معاون اجرایی باشگاه فولاد از در جریان بودن پرونده جذب رضاوند بین دو باشگاه فولاد و استقلال خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پندار خمارلو، معاون اجرایی باشگاه فولاد در حاشیه نشست آموزشی سازمان لیگ برای مدیران باشگاه‌های فوتبال ایران، در خصوص موضوع داغ نقل و انتقالات این روزهای فوتبال ایران یعنی بحث بازگشت آرش رضاوند به فولاد توضیحاتی را به خبرنگاران ارائه کرد.

خمارلو در پاسخ به یکی از خبرنگاران در مورد وضعیت جذب قطعی آرش رضاوند با توجه به مصدومیت فرشید اسماعیلی در اردوی ترکیه گفت:" مذاکرات ما با استقلال در فضای حرفه‌ای انجام شده، آنها هم شرایطی را تعیین کردند. به هرحال به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن مذاکرات دنبال شد و حتی آقای گرشاسبی و آجورلو هم جلسه‌ای در این خصوص داشتند. هنوز پاسخ نهایی را دریافت نکردیم و منتظر هستیم."

در ادامه خمارلو در مورد ایبای گومز، بازیکن کمکی فولاد در لیگ قهرمانان که بعد از جدایی دوباره به لالیگا برگشته هم گفت:" ایشان جزو گزینه‌های نکونام بودند اما به دلیل شرایط خانوادگی قادر به حضور در لیگ ایران نبودند."

صحبت طارمی در خصوص اینکه پندار خمارلو کلمه "خیریت" را استفاده کرد و بعد او این کار کرد، سوژه سئوال دیگری از معاون اجرایی باشگاه فولاد بود که خمارلو در پاسخ به آن گفت:"مهدی طارمی باعث افتخار فوتبال ایران است. الان چند سال از آن قضیه گذشته است. تلویزیون پرسپولیس تازه راه‌اندازی شده بود و ما در لایو اینستاگرام بودیم و خودم هم غافلگیر شدم. ما الان باید برای مهدی آرزوی موفقیت کنیم و به عنوان کسی که کنارش بودم خیلی خوشحالم روند موفقیتش را می‌بینم. رفتنش خیریت داشت بالاخره(باخنده)."

z2fbj332

پندار خمارلو در خصوص این شایعه که آیا فولاد از وریا غفوری برای مصاحبه تعهد گرفته هم گفت:" نه ، اصلا سیستم تیم آقای نکونام به این شکل است. از بچه‌هایی که سال‌های پیش بودند هم می‌توانید بپرسید. بحث مصاحبه‌ها باید با هماهنگی سرمربی تیم باشد. ما بحث حرفه‌ای‌گری را نیز داریم. جواد نکونام هشت سال در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی کرد و بیشترین بازی ملی را در اختیار دارد. به هر حال او این حرفه‌ای‌گری را دارد و این مسئله منوط به وریا نبوده است. بازیکنان ما یک هماهنگی با سرمربی برای مصاحبه دارند که وریا غفوری نیز یکی از آنهاست. این ربطی به بحث‌های حاشیه‌ای وریا غفوری ندارد."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.