وینگر ۲۱ ساله آبی‌پوشان پایتخت با عملکردی خیره‌کننده در دیدارهای پیش‌‎فصل، همگان را به درخشش خود در فصل جدید لیگ برتر امیدوار کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیرعلی صادقی یکی از بازیکنان جوانی بود که فصل گذشته با نظر فرهاد مجیدی از سایپا سقوط کرده به استقلال پیوست. صادقی که یکی از مهره‌های کلیدی تیم امید ایران به‌شمار می‌رود، فصل گذشته در ۹ بازی به عنوان بازیکن ذخیره به ترکیب آبی‌پوشان پایتخت اضافه شد و کمتر از ۱۵۰ دقیقه برای استقلالی‌ها به میدان رفت که در دوران کوتاه حضورش در میدان مسابقه هم برای استقلال اثرگذار بود.

ساپینتو و اعتماد ویژه به پدیده آبی‌ها

صادقی در دیدار هفته دوم فصل گذشته مقابل ذوب‌آهن اصفهان، دقایقی بعد از حضورش در میدان مسابقه برابر کوین یامگا گل‌سازی کرد تا توانایی بالای خود در سرعت‌بخشی به خط حمله آبی‌پوشان را نشان بدهد اما در مجموع، درخشش امیرحسین حسین‌زاده همبازی او در سایپا باعث شد تا فرهاد مجیدی نتواند به دیگر پدیده جوان تیمش چندان فرصت بازی بدهد و امیرعلی صادقی همواره از روی نیمکت نظاره‌گر عملکرد همبازیان خود بود.

وینگر ۲۱ ساله آبی‌ها که به واسطه مشکلات صدور رضایت‌نامه‌ دائمی‌اش از سوی باشگاه سایپا، دیرتر به جمع آبی‌پوشان در اردوی پیش‌فصل اضافه شد، با حضور ریکاردو ساپینتو پرتغالی به یکی از چهره‌های اصلی ترکیب استقلال بدل شده و ساپینتو با قرار دادن نام امیرعلی صادقی در ترکیب استقلالی‌ها در دیدارهای پیش‌فصل نشان داده که به وینگر ۲۱ ساله تیمش اعتماد ویژه‌ای دارد و با توجه به جدایی حسین‌زاده، قصد دارد تا از صادقی به عنوان یکی از بازیکنان اصلی تیمش استفاده کند.

امیرعلی صادقی

ستاره پیش‌فصل آبی‌ها با ۴ گل!

امیرعلی صادقی توانسته با عملکردی خیره‌کننده نگاه‌ها را در دیدارهای پیش‌فصل به خود جلب کند. او در اردوی پیش‌فصل آبی‌ها در ترکیه و در مصاف با شاگردان آندره‌آ پیرلو موفق شد هر ۲ گل تیمش را برابر فاتح کاراگومروک به‌ثمر برساند و سپس در بازگشت آبی‌پوشان به تهران، در دو بازی متوالی برابر داماش و هوادار تهران به میدان رفت که موفق شد در برابر هر دو تیم گلزنی کند و شمار گل‌هایش را به عدد ۴ برساند!

 

صادقی که در رویای جانشینی حسین‌زاده در ترکیب استقلال است و همه تلاش خود را برای جلب نظر ساپینتو و حضور در لیگ بیست‌ودوم به کار بسته، بعد از درخشش در مقابل حریفان در بازی‌های تدارکاتی، با انگیزه‌ای مضاعف تمرینات خود را دنبال می‌کند و امیدوار است بتواند موقعیت خود در ترکیب استقلال را برای فصل جدید لیگ برتر حفظ کند و از هفته نخست در جمع نفرات اولیه آبی‌ها قرار گیرد.

محمد محبی وینگر فصل گذشته سانتاکلارا در آستانه توافق نهایی با آبی‌پوشان پایتخت است و حضور احتمالی او می‌تواند کار را برای فیکس‌شدن صادقی دشوار کند. با این‌حال با توجه به اضافه شدن دیرهنگام محبی، امیرعلی صادقی این فرصت را درد تا با تداوم درخشش‌های خود در ترکیب آبی‌پوشان پایتخت، توجه ساپینتو را به خود جلب کرده و کار را برای حضور محمد محبی در ترکیب اصلی استقلالی‌ها دشوار کند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.