مدافع اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازیکنان تیم ملی آلت دست و بازیچه برخی افراد شده‌اند اما خود فدراسیون رکن اصلی هرج و مرج‌ها است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نصرتی، درمورد استوری گلایه‌آمیز برخی بازیکنان تیم ملی از وضعیت فدراسیون فوتبال و درخواست آنها از دو نماینده مجل، مصاحبه ای انجام داد که در ادامه می خوانید:

عدم استقلال، قدرت و مدیریت نداشتن فدراسیون فوتبال عامل این موضوع است. فدراسیون ما با سرپرست شرایط نا به سامانی را پشت سر می‌گذارد و این بدون رئیس اداره شدن سبب شده هرکس و هر گروهی به خودش اجازه بدهد در امور فدراسیون دخالت کرده و ناهجاری‌ها به این مجموعه رخنه پیدا کند. در این وضعیت بازیکنانی که زیر مجموعه فدراسیون هستند، به خودشان اجازه می‌دهند به هر ماجرایی ورود کنند.

*درخصوص ادعای حمید استیلی مبنی بر اینکه تحریک برخی افراد سبب شده بازیکنان این استوری را منتشر کنند، باید بگویم من از این موضوع اطلاعاتی ندارم اما متاسفانه شرایطی که بر فوتبال ما حاکم شده اصلا درست نیست و بازیکنان آلت دست  و بازیچه برخی افراد شده‌اند. اگر تیم ملی در جام جهانی نتیحه مطلوبی نگیرد یا دست کم عملکرد آبرومندانه‌ای نداشته باشد، همین بازیکنان تحت تاثیر قرار می‌گیرند و دود چنین اتفاقی به چشم آنها می‌رود.

منبع اصلی هرج و مرج فدراسیون فوتبال است/ ملی پوشان ایران با این استوری هایی که منتشر می کنند بازیچه شده اند!

* بازیکنان باید کار خودشان را انجام بدهند و نباید درگیر چنین مسائلی شوند. اینکه برخی به واسطه محبوبیت و شهرت بازیکنان تیم ملی به آنها پناه ببرند و برای رسیدن به هدف شان از آنها کمک بخواهند، کار درستی نیست.

جدا از نداشتن استقلال در فدراسیون فوتبال، مدیریت و قدرت، نا به سامانی موجود در فدراسیون فوتبال برای برخی عزیزان یک دست آویز شده تا برای رسیدن به برخی اهداف هر کاری انجام بدهند. رکن اصلی این هرج و مرج‌ها خود فدراسیون است. همیشه می‌گوییم فدراسیون یک نهاد مستقل است اما با اتفاقات اخیر ثابت شد به هیچ وجه مستقل نبوده و وابسته به دولت، وزارت ورزش، مجلس و هر جای دیگری است. همه درمورد شرایط فدراسیون نظر می‌دهند و این دخالت‌ها پای بازیکنان تیم ملی را هم وسط کشیده است. آنها یک روز به نهاد ریاست جمهوری می‌روند و روز دیگر استوری می‌گذارند.

*اگر فدراسیون استقلال و قدرت داشت، هیچ وقت بازیکنان به خودشان اجازه چنین کاری نمی‌دادند. ای کاش می‌توانستند انتخابات را زودتر برگزار کنند تا رئیس فدراسیون سریع‌تر مشخص شود تا برای جام جهانی بازیکنان حداقل به تمرکز برسند. شاید برخی نامزدها نیز برای رسیدن به هدف به آنها وعده بدهند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.