امضای قرارداد یک‌ساله در دفتر رضا درویش؛

یورگن لوکادیا با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با سرخ‌پوشان امضا کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

72 ساعت پس از توافق با مدیران باشگاه پرسپولیس در استانبول، یورگن لوکادیا امروز با خودروی تشریفاتی راهی باشگاه پرسپولیس شد تا در دیدار با رضا درویش، قرارداد یک‌ساله خود را با قرمزهای پایتخت امضا کند.

لوکادیای 28 ساله در حالی به جمع سرخ‌پوشان ملحق می‌شود که در دور برگشت فصل گذشته، پیراهن بوخوم را برتن داشت و در چارچوب رقابت‌های بوندس‌لیگا، موفق شد دروازه بایرن مونیخ و دورتموند را باز کند و حالا با پیراهن پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر خلیج فارس حضور خواهد یافت.

نکته جالب درباره لوکادیا اینکه او تنها خرید این فصل پرسپولیس است که با پیراهن جدید این تیم معرفی می‌شود؛ او امروز در دفتر رضا درویش این پیراهن را برتن کرد و در حالی‌که با انگشت به لوگوی پرسپولیس اشاره می‌کرد، تصویری را به ثبت رساند که می‌تواند سوژه جذاب باشگاه پرسپولیس برای فروش اورجینال پیراهن‌های این فصل قرمزپوشان باشد.

لوکادیا عصر امروز در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر خواهد شد تا اولین جلسه تمرین خود را به‌صورت انفرادی زیر نظر په په لوسادا مربی بدنساز اسپانیایی پشت سر بگذارد و از فردا در اختیار یحیی گل‌محمدی خواهد بود و احتمالا با دریافت آی‌تی‌سی، مشکلی برای بازی با فولاد نیز نخواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.