رضا درویش می‌گوید که انتظار دارد از این پس هواداران پرسپولیس به او اعتماد کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا یورگن لوکادیا گرانترین بازیکن لیگ برتر ایران است، می‌گوید: من بعید می‌دانم گرانترین باشد. شنیدیم بازیکنان دیگر تیمها چقدر هستند. البته بهترین بازیکنی است که در این 30 سال به ایران آمده و مستقیم از بوندسلیگا آمده و به دورتموند و بایرن مونیخ و آرسنال گل زده و به تیمهایی گل زده حتی نامدارهای دنیا هستند.  ایشان در همه رده‌های هلند بازی کرده و سخت است که در آنجا بخواهی بازی کنی.

او درباره جذب این بازیکن اظهار داشت: ما خواستیم به هواداران بگوییم اگر اسیر شعارهای دلالی نشوید و به خادمین خودتان اعتماد کنید، چیزی که شایسته پرسپولیس است را جذب خواهیم کرد. در بازار دلالی بازیکن خارجی فراوان است و انقدر هم خوششان می‌آید و می‌گویند که یک بار خانه خودشان گل زد. من از روزی که این توفیق را پیدا کردم که در پرسپولیس باشم، به خاطر شهرت و محبوبیت بازیکن جذب نکنم. فحش خوردم اما نگذاشتم پول مردم برای خوش خدمتی من به تاراج برود. اگر یک میلیون و 200 هزار دلار با آن بازیکن (کاسیانو) قرارداد میبستم مجسمه من را می‌ساختند.

درویش راجع به اعتراض هواداران پرسپولیس گفت: به هواداران توضیح می‌دهم قبول می‌کنند می‌گویم پس چرا تجمع کردید؟ می‌گویم همین مهاجمان سابق توانستند پرسپولیس را تبدیل به بهترین خط حمله لیگ برتر کنند و واقعا هم همینطور است.

او در پاسخ به این سوال که آیا مهاجم بعدی هم جذب خواهد شد، عنوان کرد: اگر لازم داشته باشند می‌گیریم اما فعلا نمی‌خواهم. ما چندین بازیکن جوان داریم مثل همین آقای عمری. تا کِی باید بازیکن طراز اول بخریم و علی علیپور و طارمی را چه زمانی بسازیم؟

مدیرعامل پرسپولیس همچنین اعلام کرد که تمیروف فعلا در این تیم حضور خواهد داشت.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.