پرسپولیس نیاز به جذب یک مهاجم دیگر دارد؛ موضوعی که مدیرعامل باشگاه آن را رد می‌کند و همکارانش در باشگاه تایید!

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پرسپولیس در اولین بازی خود در لیگ جدید مقابل ذوب‌آهن اصفهان قرار گرفت و درنهایت مقابل حریف ۱۰نفره متوقف شد تا مشخص شود تیمی که توپ را چندبار به تیر دروازه حریف می‌کوبد و فرصت‌های بسیاری را از دست می‌دهد، قطعا به یک مهاجم تمام‌کننده نیاز دارد. این حرفی بود که قبل از شروع بازی‌های لیگ برتر هواداران تیم به زبان آوردند و حتی برای گفتنش جلوی باشگاه محبوب‌شان تجمع کردند! همه این اتفاقات و فشارها درنهایت باعث شد پرسپولیس بالاخره با یورگن لوکادیا هلندی به توافق برسد و به اذعان خیلی‌ها یک بازیکن خوب اروپایی برای حل مشکل خط حمله به جمع بازیکنان سرخ اضافه شود. با وجود این باز هم گفته می‌شود پرسپولیس نیاز به جذب یک مهاجم دیگر دارد؛ موضوعی که مدیرعامل باشگاه آن را رد می‌کند و همکارانش در باشگاه تایید! بار دیگر نگاهی انداخته ایم به تازه‌ترین اخبار باشگاهی که ۵ قهرمانی پیاپی لیگ را به نام خود ثبت کرده است.

 درویش تکذیب کرد، یارگیری ادامه دارد!

با وجود اینکه رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که به‌دنبال خرید بازیکن جدید نیست اما از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که این باشگاه با جدیت مشغول مذاکره با چند گزینه‌ای است که به آنها معرفی شده‌اند. جالب اینجاست برخی از اعضای باشگاه وقتی با این سوال روبه‌رو شدند که واقعا باشگاه پرسپولیس دنبال جذب مهاجم دیگر است، در پاسخ گفتند چیزی نمی‌دانند! برخی منابع غیررسمی می‌گویند باشگاه پیشنهاد تازه‌ای به الف مانگا داده و منتظر است تا پاسخی از این بازیکن و مدیربرنامه‌اش دریافت کند. حتی شنیده می‌شود پرسپولیس علی‌رغم تکذیب درویش برای بار دوم پیشنهادی را برای کریم انصاری‌فرد ارسال کرده‌ است. البته باشگاه پرسپولیس هیچ‌کدام از این اخبار را تایید نمی‌کند.

به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها عزم خود را جزم کرده‌اند تا بی‌سروصدا با دومین مهاجم خود به توافق برسند؛ حرفی که مسئول روابط بین‌الملل باشگاه دیروز روی آن تاکید داشت.

 نقش یک ایجنت در استوری مهاجم سابق یووه

پخش یک استوری از صفحه اینستاگرام لوکا مارکوویچ مهاجم اسبق یوونتوس ایتالیا آن هم به زبان فارسی و خطاب به هواداران پرسپولیس باعث شد خیلی‌ها از مذاکره باشگاه پرسپولیس با این مهاجم خبر بدهند. اما پیگیری‌های مشخص کرد که این بازیکن به باشگاه پرسپولیس معرفی شده و انتشار استوری به زبان فارسی از طرف ایجنت این بازیکن برای سرعت‌بخشیدن به روند مذاکرات بوده و هنوز هیچ چیز در این مورد جدی نشده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.