تراکترو و ذوب آهن در هفته دوم رقابت های لیگ برتر فردا جمعه به مصاف هم می روند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های تراکتور تبریز و ذوب آهن اصفهان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور فردا جمعه 28 مردادماه در تبریز به مصاف هم می روند.
تراکتور در حالی گام به دومین هفته لیگ برتر گذاشته است که در بازی گذشته خود برابر گل گهر سیرجان با نتیجه 2بر1 شکست را پذیرا شد تا قربان بردیف و شاگردانش نتوانند امتیازی کسب کنند تا بازی برابر ذوب آهن برای آنها از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

تراکتوری‌ها خوب می‌دانند کسب امتیاز در بازی برابر ذوب آهن از نان شب برای آنها واجب‌تر است چرا که درصورت شکست و یا تساوی در دومین هفته، آنها را در جمع تیم‌های قعرنشین معرفی خواهد کرد و در ادامه کار سختی در پیش رو خواهند داشت.

اما در آن سوی میدان شاگردان مهدی تارتار در اولین بازی توانستند پرسپولیس پر مهره را متوقف کنند و یک امتیاز ارزشمند کسب کنند تا با یک امتیاز اندوخته پای در بازی برابر تراکتور بگذارند.

photo_2022-08-18_23-12-15

ذوب آهنی‌ها در این بازی راضی به کسب نتیجه مساوی هم هستند و خوب می‌دانند کوچکترین اشتباه می‌تواند جبران ناپذیر باشد.
در 5 بازی آخر رودرروی این دو تیم 3بار تراکتور با پیروزی زمین را ترک است و در مقابل ذوب آهن یکبار پیروز میدان بوده و یک بازی نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است که این موضوع کفه ترازو را در بازی‌های رودر رو در طی چند فصل گذشته به نفع تی‌تی‌ها نشان می‌دهد.
این بازی فردا راس ساعت 18/30 دقیقه در تبریز برگزار خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.