هافبک جوان آبی پوشان، استقلال فعلی را یکی از بهترین های استقلال در چند فصل اخیر می دادند

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی مهدی‌پور هافبک استقلال گفت: تیم فعلی یکی از بهترین استقلال‌های چند سال اخیر است و برای آمادگی در این مسابقات ،سنگین‌ترین بدنسازی عمر فوتبالم را پشت سر گذاشته ام.

وی افزود: خدا را شکر همه چیز خوب است و همه آماده بازی هستیم‌‌. فکر می‌کنم امسال با توجه به بازیکنانی که ماندند و نفراتی که آمده‌اند، یکی از بهترین استقلال‌های چند سال اخیر را داریم و امیدواریم قهرمانی فصل گذشته را تکرار کنیم‌.

مهدی پور افزود: بدنسازی سختی را پشت سر گذاشتیم و می توان گفت که سنگین‌ترین بدنسازی دوران عمر فوتبالی من تا الان بود. هنوز هم به اصطلاح بدن‌های ما رها نشده است تا به بهترین فُرم برسیم. نیاز به زمان داریم تا بدن‌ها شکل آرمانی و ایده‌آلی پیدا کند و بازیکنان بهترین عملکرد را داشته باشند. بنابراین هنوز بدنسازی تأثیر خودش را دارد و امیدواریم در ادامه فصل وضعیت‌مان بهتر شود.

هافبک استقلال در ادامه گفت: قبل از اینکه ساپینتو به استقلال بیاید، چند ویدئو از او دیده بودم تا بیشتر با وی آشنا شوم.‌ چیزی که از ساپینتو می‌بینیم شخصیت واقعی خودش است و اصلاً «ادا» در نمی‌آورد. او در تمرینات شور و حال خودش را به ما انتقال می‌دهد و هیجان خودش را دارد که فکر می‌کنم به تیم کمک می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.