فضای احساسی در ورزشگاه وطنی؛

حمید مطهری در جواب تشویق‌های شدید هواداران نساجی برای دقیقه‌ای با آنها به صورت مستقیم صحبت کرد.ر

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمرین امروز عصر نساجی مازندران در ورزشگاه وطنی و با حضور هواداران این تیم برگزار شد. در بخشی از تمرین، هواداران سرمربی تیم خود را به شدت مورد تشویق قرار دادند که سبب شد حمید مطهری به سمت سکوها بیاید.

هواداران نساجی با تمام انرژی شعار "حمید مطهری، ما دوست داریم" را در ورزشگاهی سر می‌دادند که مدتها بود سکوتی کر کننده آن را فرا گرفته بود و حالا با اتمام روند بازسازی وطنی صدای هواداران شهرخسته بار دیگر در آن طنین انداز شد. در میان این شعارها بود که حمید مطهری برای پاسخ به ابراز احساسات هواداران پشت فنس سکوها آمد.

در این زمان هواداران ساکت شدند و یکی از آنها به نمایندگی بقیه با صدای بلند گفت: خوش‌آمدی به قلعه ببرها، قبلا به عنوان مهمان آمده بودی ولی الان دیگر اینجا خانه خودت است. امیدواریم که دل مردم شهرمان را شاد کنی و با یک بازی خوب سال‌ها کنارمان بمانی‌. هرجای کار هم احساس کردی نیاز به هوادار است مطمئن باش پشتت را نگاه کنی هزار نفر آدم نشسته است. انشالله بازی روز پنجشنبه سه امتیاز را بگیریم و استارت بردهای‌مان را بزنیم.

مطهری هم در جواب خطاب به هواداران نساجی گفت: نه الان که سرمربی این تیم هستم، قبلا که مربی این تیم بودم هم با تمام وجودم کار کردم. یک آدم واقعا متعهد هستم اما هرجا که بودم همیشه نتایج نساجی را دنبال می‌کردم. این را جلوی شما نمی‌گویم بلکه آنهایی که به من نزدیک هستند، می‌دانند.

مطهری در ادامه راجع به کاری که می‌خواهد در این تیم ارائه دهد گفت: من نساجی را با همه وجودم دوست دارم. اینجا آمدم که یک کار جدید و یک فوتبال قابل احترام ارائه بدهم. امیدوارم شما ما را حمایت کنید و در این مسیر درکنار هم موفق باشیم. به حمایت تک تک شما نیاز دارم.

پس از حرف‌های مطهری، این سرمربی بار دیگر به شدت مورد تشویق قرار گرفت. نستجی پنجشنبه میزبان ملوان بندرانزلی است و هر دو تیم به شدت دنبال کسب اولین پیروزی خود هستند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.