افشای نامه‌ای از مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران خطاب به مدیریت نظارت بر ناشران بازار پایه رقم قرارداد مهدی قایدی را افشا کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آجورلو برای تایید مبالغ حسابرسی باشگاه خطاب به خانم زارع مبلغ رضایتنامه و همچنین دستمزد قایدی برای حضور دوباره در استقلال را اعلام کرده است.

باشگاه استقلال تهران قرارداد مهدی قایدی را با انتقالی قرضی هفته گذشته پیش از دیدار با ملوان بندرانزلی در هفته دوم مسابقات لیگ برتر به صورت رسمی امضا کرد.

قایدی با چه هزینه‌ای دوباره آبی پوش شد؟

از زمان انتشار زمزمه‌هایی مبنی بر شایعات بازگشت قایدی به تیم استقلال، گمانه‌زنی‌ها مبنی بر رقم سنگین به خدمت گرفتن دوباره این بازیکن مطرح شد.

در نامه آجورلو مشخص شده است که بازگشت این بازیکن باشگاه یک میلیون و صد هزار یورو هزینه داشته است.

از این مبلغ قابل توجه، ۲۵۰ هزار یورو به عنوان رضایتنامه به باشگاه شباب الاهلی امارات پرداخت شده و مابقی یعنی ۸۵۰ هزار یورو نیز به عنوان قرارداد پایه و آپشن به بازیکن پرداخت می‌شود. با احتساب قیمت روز گذشته ارز یورو(۲۹,۱۲۷ تومان)، بازگشت قایدی ۳۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان هزینه داشته است.

در این نامه همچنین مشخص شده که باشگاه استقلال در مردادماه سال گذشته با فروش قایدی در قراردادی پنج ساله نزدیک ۴۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان درآمد داشته است.

لوکادیا و قایدی گران‌ترین بازیکنان لیگ بیست و دوم خواهند بود. البته چنانچه هزینه 1 میلیون یورویی که از سوی درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره جذب مهاجم هلندی ملاک قرار دهیم، مهدی قایدی به گرانترین بازیکن امسال فوتبال ایران تبدیل خواهد شد چرا که او علاوه بر دستمزد 850 هزار یورویی، مبلغ 250 هزار یورو نیز بابت پرداخت رضایت نامه به شباب الاهلی هزینه در پی داشته است. بازیکنی که تأثیرگذاری خود را در همان بازی نخست نشان داد و باید دید در پایان فصل عملکرد او چگونه خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.