کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با درخواست باشگاه آلومینیوم مبنی بر حضور تماشاگران در دیدار با پرسپولیس مخالفت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های آلومینیوم و پرسپولیس در شرایطی روز جمعه یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته سوم لیگ برتر را در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک مقابل هم برگزار می‌کنند که بنابر تصمیم کمیته‌های انضباطی و استیناف فدراسیون فوتبال این دیدار بدون حضور تماشاگران انجام می‌شود.

آلومینیوم اراک که بخاطر اتفاقات بازی برگشت لیگ برتر فصل گذشته مقابل هوادار تهران با محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران خود در یک دیدار خانگی مواجه شده بود، به دلیل ممنوعیت حضور هواداران در دیدارهای هفته اول، حالا نمی‌تواند در دیدار با پرسپولیس از طرفداران خود بهره ببرد.

محمد رجائیان، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم طی روزهای اخیر در تلاش بود کمیته‌های انضباطی و استیناف را متقاعد کند تا محرومیت فصل قبل آنها، با ممنوعیت تمام تماشاگران در هفته اول سپری شود، اما این درخواست وی با موافقت فدراسیون فوتبال همراه نشد و بنابر این، دیدار آلومینیوم- پرسپولیس بدون حضور تماشاگران اراکی انجام می‌شود.

آلومینیوم و پرسپولیس طی دو فصل اخیر هم بخاطر شرایط کرونایی بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به مصاف هم رفتند که هر دو مسابقه با برتری اراکی‌ها همراه بود و حالا دیدار روز جمعه نیز در غیاب هواداران دو تیم انجام می‌شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.