دیدار دو تیم هوادار تهران و صنعت نفت آبادان در سومین هفته رقابت های لیگ برتر فردا جمعه به مصاف هم می روند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 صنعت نفت آبادان و هوادار تهران فردا جمعه چهارم شهریورماه در سومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر راس ساعت 19 به مصاف هم می‌روند .

هوادار تهران که در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر ساکت الهامی را روی نیمکت خود نشانده است، در دو بازی گذشته خود دارای یک پیروزی و یک تساوی است و با کسب چهار امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد که می‌تواند جایگاه مناسبی برای این تیم باشد.

شاگردان الهامی خوب می‌دانند که این بهترین فرصت است تا آنها بتوانند با کسب سه امتیاز ضمن این که شرایط خود را در جدول بهتر خواهد نمود، اندوخته مناسبی برای روزهای سخت آینده خواهند داشت و تحت هیچ شرایطی این فرصت طلایی را از دست نخواهند داد چرا که در صورت پیروزی جمع امتیازهای خود را به عدد 7 خواهند رساند و در صورت اتفاقات جدولی حتی می توانند صدرنشین لیگ در پایان هفته سوم باشند .

 اما در آن سوی میدان صنعت نفت آبادان قرار دارد، تیمی که در دو بازی ابتدایی خود دارای یک امتیاز بوده و در رده پانزدهم جدول جا خوش کرده است.

آنها در بازی اول برابر  فولاد خوزستان به تساوی بدون گل دست یافتند و در دومین دیدار خود به مصاف آلومینیوم اراک رفتند و نتیجه را 1بر0 واگذار نمودند تا شرایط برای آنها بر وفق مراد نباشد.

صنعت نفت آبادان در بازی فردا برابر هوادار تهران در ابتدا سعی بر شکست نخوردن دارد و به یک امتیاز این بازی نیز رضایت خواهد داد ولی اگر ببیند بازی بر اساس سیاست  و اندیشه‌های این تیم دنبال می‌شود نیم نگاهی به پیروزی خواهد داشت تا خود را از انتهای جدول جدا نماید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.