سجاد بازگیر که در هفته دوم دروازه استقلال را باز کرده بود، موفق شد این کار را در دیدار با نساجی نیز تکرار کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

خیلی زود به سه امتیاز می رسیم

بازگیر: از استقلالی‌ها بپرسید ما چگونه بودیم؟

سجاد بازگیر که در هفته دوم دروازه استقلال را باز کرده بود، موفق شد این کار را در دیدار با نساجی نیز تکرار کند.

بازگیر: از استقلالی‌ها بپرسید ما چگونه بودیم؟

به گزارش "ورزش سه"، سجاد بازگیر در دومین بازی پیاپی برای ملوان گلزنی کرد. وی درخصوص تساوی 2 بر 2 مقابل نساجی مازندران به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود. بعد از مدت ها تماشاگران را در استادیوم دیدیم. جو خیلی خوبی بود و ما هم کار های تاکتیکی که در طول هفته انجام داده بودیم را خیلی خوب ارائه دادیم. متاسفانه روی یک غفلت در اول بازی گل خوردیم. بعد از آن دوبر یک‌ جلو افتادیم ولی روی یک ضربه ایستگاهی گل تساوی را دریافت کردیم.

او در مورد گلی که به ثمر رساند ادامه داد: زحمت کل بچه ها بود. از عقب زمین بچه ها خیلی تلاش می‌کنند تا توپ را به ما برسانند و ما هم بتوانیم گل بزنیم.

این بازیکن که یکی از افراد موثر در زمین بود، عنوان کرد:  بازی به بازی که جلو می‌رویم تمام تلاشم را می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم و بتوانم در کنار بچه ها به تیم کمک کنم. انشاالله با تلاش و زحمت بیشتر این روند را ادامه بدهم و بازهم گلزنی کنم‌.

مهاجم ملوان در مورد تک امتیازی که تا به اینجای کار گرفتند و اینکه چه زمانی اولین پیروزی را کسب می کنند، توضیح داد: فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد ولی به زودی سه امتیاز را می گیریم. ما تلاش خودمان را می کنیم، انشاالله امتیازات زیاد پشت سرش می آید.

وی در خصوص اینکه در پایان هفته سوم در قعر جدول هستند گفت: شک نکنید ملوان تیم خیلی با شخصیت و از لحاظ فنی قابل احترامی است. می توانید از استقلال یا دو تیم دیگری که مقابلشان بازی کردیم که هر سه از تیم های قدیمی و ریشه دار هستند بپرسید که تیم ما چگونه بوده است. انشاالله در ادامه راه به آن بلوغ تاکتیکی و قدرت می رسیم و امتیازات زیادی کسب می کنیم.

بازگیر در پایان در مورد دیدار هفته آینده با ذوب‌آهن افزود: تمام تلاشمان را می کنیم اولین سه امتیازمان را در لیگ به دست بیاوریم و می‌دانیم که بازی سختی با تیم خوب ذوب آهن داریم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.