مهاجم نیجریایی تیم فوتبال مس رفسنجان بهترین فرصت خود برای رسیدن به اولین گلش در لیگ بیست‌ودوم را از دست داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گادوین منشا، آقای گل فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران، نتوانسته شروع خوبی در لیگ بیست‌ودوم داشته باشد و در خط حمله نارنجی‌پوشان رفسنجانی، ناکام در رسیدن به‌ گل بوده است. منشا که در فصل جدید، لوسیانو پریرا را در کنار خود می‌بیند تا مسی‌ها با خط حمله‌ای مخوف پا به رقابت‌های لیگ بیست‌ودوم گذاشته باشند، نتوانسته انتظارات را خود برآورده کند و ناکام در محقق کردن خواسته‌های محمد ربیعی بوده است.

منشا که ششمین فصل حضورش در لیگ برتر فوتبال ایران را سپری می‌کند، در سودای آن است که بتواند برای دومین فصل پیاپی به کفش طلا رقابت‌ها دست پیدا کند اما ستاره نیجریه‌ای مس رفسنجان بهترین فرصت برای رسیدن به اولین گل خود در لیگ بیست‌ودوم را شب گذشته و در مصاف هفته سوم مقابل ذوب‌اهن اصفهان از دست داد.

مهاجم 33ساله مس رفسنجان که در دو فصل گذشته در هفته سوم در لباس تیم‌های گل‌گهر سیرجان و مس رفسنجان موفق به گلزنی شده بود، قصد داشت برای سومین فصل پیاپی هفته سوم را با گلزنی به پایان ببرد اما منشا نتوانست از فرصت طلایی به‌دست آمده استفاده کند و ضربه پنالتی اعلام شده به سود مس رفسنجان را از دست داد و شوت گادوین منشا با واکنش دیدنی حبیب فرعباسی دروازه‌بان ذوب‌آهن همراه شد تا همچنان مهاجم مسی‌ها بدون گل زده فصل جدید را دنبال کند.

پنالتی، برگ برنده «منشا» برای رسیدن به کفش طلا

گادوین منشا فصل گذشته با 14 گل زده توانست عنوان آقای گل لیگ بیست‌ویکم را به‌دست آورد، آن‌هم در شرایطی که 7 گلِ منشا از روی ضربه پنالتی به‌ثمر رسید. مهاجم نیجریه‌ای مس رفسنجان در فصل جدید اما شروع ناامیدکننده‌ای داشت و حتی از فرصت طلایی به‌دست آمده برای رسیدن به اولین گل خود در لیگ بیست‌ودوم نتوانست بهره ببرد و ضربه پنالتی تیمش را از دست داد تا شاگردان ربیعی 2 امتیاز حساس را در اصفهان از دست بدهند.

لوسیانو پریرا مهاجم کهنه‌کار و باتجربه مس رفسنجان دیگر گزینه پنالتی‌زن در ترکیب مس رفسنجان است و بعید نیست که محمد ربیعی، سرمربی مسی‌ها از هفته آینده، پریرا را به عنوان پنالتی‌زن نخست مس رفسنجان در لیگ بیست‌ودوم انتخاب کند تا بهترین فرصت آقای گلی برای منشا از دست برود.

از دست دادن پنالتی بعد از 1778 روز!

منشا در شرایطی شب گذشته ضربه پنالتی به‌دست آمده را از دست داد که شاید کمتر کسی آخرین ضربه پنالتی از دست رفته توسط مهاجم نیجریه‌ای را در خاطر دارد. او در لیگ هفدهم و دوران حضورش در پرسپولیس، برای آخرین‌بار در لیگ ایران ضربه پنالتی از دست داده بود و بعد از آن عملکرد درخشانی در نواختن پنالتی‌ها داشت تا اینکه پنجشنبه شب مجدداً در به‌ثمر رساندن ضربه پنالتی ناکام بود.

گادوین منشا، آخرین‌بار در جریان تقابل استقلال خوزستان و پرسپولیس که با برتری 3 بر 1 شاگردان برانکو ایوانکوویچ به پایان رسید، ضربه پنالتی به‌دست آمده برای سرخ‌پوشان پایتخت را از دست داده بود و حالا بعد از 4 سال و 10 ماه و 13 روز دوباره مهاجم نیجریه‌ای یک فرصت طلایی گلزنی را از روی نقطه پنالتی از دست داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.