سه هفته از شروع لیگ برتر گذشت. این یعنی یک دهم لیگ سی هفته‌ای ما.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در این سه هفته بعضی‌ها بهتر از چیزی که فکر می‌کردیم کار کردند و بعضی‌ها بدتر از آنچه تصور می‌شد.

بازنده: مهدی عبدی

فرصت خوبی داشت تا نشان دهد می‌تواند گزینه اول یحیی برای خط حمله باشد. اما قدر این فرصت را ندانست، فرصت سوزی کرد و حالا حتی یک نفر هم نیست که او را گزینه خط حمله پرسپولیس بداند. او در دو بازی اول خوب نبود و در بازی سوم در اراک نیمکت‌نشین شد.

برنده: ریکاردو آلوز

احتمالاً بهترین خرید خارجی لیگ تا اینجا همین ریکاردو آلوز تراکتور بوده. بازیکنی که در سه بازی اول ۳ پاس گل داده و به تنهایی در صدر جدول سلاطین پاس گل لیگ است. هافبک پرتغالی مهره تأثیرگذاری برای قربان بردیف به حساب می‌آید.

بازنده: رشید مظاهری

دروازه‌بانی که ادعای حضور در تیم ملی را داشت، آنقدر در دو بازی اول بد بود که در نهایت سپاهان را در به خدمت گرفتن پیام نیازمند از تردید در آورد. او در بازی با استقلال با چاشنی شانس گل نخورد و در بازی با نساجی هم که باید اخراج می‌شد. مظاهری هفته سوم نیمکت‌نشین پیام نیازمند شد و بعید است حالاحالا‌ها فیکس شود.

برنده: حبیب فرعباسی

در جدول لیگ چند تیم بدون باخت داریم که یکی از آن‌ها ذوب‌آهن است. پربیراه نیست که بگوییم دلیل اصلی نباختن تارتار و شاگردانش، درخشش فرعباسی بوده. او در هفته اول مقابل پرسپولیس کلین‌شیت کرد و در هفته سوم با درخشش مثال زدنی و گرفتن پنالتی منشا، دوباره دروازه ذوب آهن را بسته نگه داشت.

بازنده: سجاد شهباززاده

نکته جالبی درباره او وجود دارد. ساپینتو دوستش دارد. در هر ۳ بازی ابتدایی استقلال فیکس بوده، اما در هر سه بازی تعویض شده. نکته وقتی قابل توجه‌تر می‌شود که بدانیم در دو بازی آخر با رفتن او بوده که گل‌های پیروزی‌بخش استقلال فرا رسیده!

برنده: محمدامین کاظمیان‌

نمی‌دانم گل اول او به پیکان در هفته دوم را دیده‌اید یا نه. یک گل انفرادی واقعی. به قول گزارشگران انگلیسی یک Solo Goal. کاظمیان جوان با آن گل دلبری کرد و با توجه به اینکه در هفته اول مسابقات هم گل زده، فعلاً در کورس آقای گلی حضور دارد.

بازنده: گادوین منشا

ناسلامتی آقای گل لیگ قبلی است، ولی در سه هفته اول هنوز گلی به ثمر نرسانده. او حتی در بازی با ذوب‌آهن یک پنالتی را هم خراب کرد تا نشان دهد از وضعیت آمادگی خوبی برخوردار نیست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.