برگزاری مجمع به نفع فوتبال است؛

صادق درودگر می‌گوید دبیرکل فدراسیون فوتبال با مستنداتی که به دستش رسیده بود تصمیم به لغو مجمع گرفته بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 صادق درودگر در هنگام ورود به محل برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال گفت: اتفاقاتی رخ می‌دهد که کسانی که در کشور احساس مسئولیت می‌کنند از دبیرکل درخواست هایی داشتند که دبیرکل محترم هم تصمیماتی گرفته است.

او درباره دلیل تغییر این تصمیم گفت: تصمیم جمعی است؛ دوستان گفتند برای اینکه شرایط بحرانی نشود مجمع برگزار شود. اعضای هیئت رئیسه جلسه گذاشتند و این کار را انجام دادند.

او در واکنش به اینکه متنی که نوشته شد نیاز به یکی دو ساعت زمان داشت گفت: مطمئنا قانون پیگیر قانون خواهد بود و مسئولینی که در کشور حضور دارند پیگیری می‌کنند که اصل ماجرا چیست. مطمئو باشید هر کسی خاطی باشد به سزای عملش می‌رسد.

درودگر در خصوص اینکه کار دبیرکل اشتباه بوده گفت: من نمی‌گویم اشتباه بوده؛ مطمئن باشید اگر مستنداتی به دست دبیرکل نمی‌دادند این کار را نمی‌کرد.

او در واکنش به اینکه ماجدی از این اتفاق خبر داشته عنوان کرد: خیر: آقای ماجدی در تلویزیون از برنامه اش دفاع می‌کرد و پس از پایان برنامه تلویزیونی در راه متوجه می‌شود.

درودگر درباره فرآیند انتخاب پس از این حواشی گفت: به هر حال هر کسی که وارد انتخاب می‌شود باید به گذشته خودش نگاه کند و ببیند برای فوتبال چه کار کرده و چه دستاوردی داشته است. اعضای محترم مجمع هم باید نگاه کنند که به چه کسی رای می‌دهند و کسانی که موجبات نابسامانی در فوتبال را فراهم کردند هم خودشان باید همکاری بیشتری می‌کردند. قطعا اعضای محترم مجمع با چشم باز و هوش خود قطعا پاسخی می‌دهند که درخور فوتبال باشد.

او سپس درباره تصمیم کامرانی‌فر توضیح داد: مدارک و نامه هایی از طرف مراجع ذی‌صلاح داده شده و هیچکس چنین قدرتی ندارد که به تنهایی تصمیم شخصی بگیرد.

درودگر در واکنش به اینکه این تصمیم یک ساعته نبوده و  قطعا از ساعتی قبل به آن فکر شده گفت: تا ساعاتی پیش از زمان تعیین شده قرار بوده که پاسخی داده شود و تا آن زمان ایستادند و این کار انجام نشده و مجبور شدند اما به هر حال برگزاری مجمع به نفع خانواده فوتبال است و همین که تصمیم به برگزاری گرفته شد، خوب است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.