شیخ دیاباته مهاجم سابق استقلال به پرسپولیس پیوست تا نام او نیز به جمع یاغی های سرخابی ها اضافه شود.

علی مسعودی؛ شیخ دیاباته آقای گل سابق استقلال پس از یک سال در فوتبال قطر مجددا به لیگ ایران برگشت تا این بار لباس تیم رقیب را بر تن کند. او که قبلا گفته بود اگر روزی از تیم رقیب هم پیشنهاد داشته باشد به آن فکر خواهد کرد، ناگهان همین اتفاق رخ داد و به یاغی جدید تبدیل شد.

قبل از دیاباته سه بازیکن خارجی به نام های ژاک الونگ الونگ، هوار ملا محمد و گادوین منشا سابقه پوشیدن پیراهن دو تیم را داشتند که اخیرا "شیخ" نیز به آنها اضافه شد. البته بازیکنان داخلی بسیاری چنین تجربه ای را کرده اند که تا قبل از دیاباته نام ۵۲ بازیکن بطور مستقیم و غیره مستقیم به چشم می خورند.

بدون شک سرآمد این رفت و برگشت ها اول به‌نام مهدی هاشمی نسب ثبت شده و هم می شود به نام های نیکبخت واحدی، مرحوم علی انصاریان، شاهرخ بیانی، احمد رضا عابدزاده، علی علیزاده، محمد نادری، آرمان رمضانی، علی اکبریان، مجید نامجو مطلق و چند بازیکن دیگر اشاره‌ کرد که خیلی ها هاشمی نسب را کاپیتان اصلی یاغی ها می دانند.

 مدافعی که هنوز هم، هر وقت به عنوان مربی روبروی پرسپولیس قرار می گیرد، کلی حواشی درست می شود. حال باید دید مهاجم دورگه سابق آبی که از لیگ قطر به ایران برگشته، چه کارنامه ای در پرسپولیس به ثبت می رساند؟

 ناگفته‌ نماند؛ اولین یاغی به نام داریوش مصطفوی، دومی به نام منصور رشیدی، سومی به نام جواد الله وردی، چهارمی به نام غلامرضا فتح آبادی و پنجاه و سوم به نام شیخ دیاباته ثبت شده است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.