حضور خانوادگی در ورزشگاه آزادی و عشقی که پرسپولیس به آنها انتقال داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان یک اتفاق تاریخی برای هواداران سرخ پوش بود که برای اولین بار شاهد حضور بانوان در ورزشگاه آزادی باشند تا حال و هوای متفاوتی نسبت به همه مسابقاتی داشته باشد که طی سالهای گذشته پرسپولیس بازی داشته است.

اما یک نکته مهم در بازی بین صنعت نفت آبادان و پرسپولیس حضور خانوادگی برخی از هواداران در ورزشگاه بود تا متوجه بشویم این تصمیم مهم از سوی دولت و حضور بانوان در ورزشگاه تا چه اندازه می‌تواند در ارتباط بهتر و استحکام خانواده‌ها تاثیر گذار باشد.

تا پیش از این، آقایان به دلیل علاقه‌ای که به تیم محبوب خود دارند به تنهایی در ورزشگاه حاضر می‌شدند و در روز تعطیل به جای این که در کنار خانواده باشند، راهی ورزشگاه می شدند و اگر محل سکونت آنها در تهران بود باید چندین ساعت را به دور زا خانواده بودند و در برگشت نیز با شرایط روحی خاص خود به منزل بر میگشتند؛ اگر بازی با نتیجه دلخواه هم به پایان نرسیده بود، با اعصابی خراب روانه خانه شده و حتی خیلی از آنها ناراحتی را به داخل خانواده برده و آنها را هم بی‌نصیب نمی‌گذاشتند.

حالا فرض کنید هوادار متعصبی باشید و از استانهای مختلف برای تماشای بازی تیم محبوب خود راهی  تهران باشید، این یعنی چند روزی دور از خانواده و هزاران مشکل و مباحث دیگر که بر سر راه آنها قرار دارد.

اما اتفاق جالبی که در روز بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان شاهد آن بودیم، حضور یک خانواده از شیراز در ورزشگاه بودی ؛ آقای هادی بهروزی و همسرش زهرا بهمنی زاده در کنار علی پسرشون که سختی مسیر شیراز - تهران را متحمل شده بودند تا این بازی را از نردیک ببینند .

آنها به خبرنگار فرتاک ورزشی گفتند به عشق پرسپولیس سختی این مسیر را به جن خریده اند و خیلی خوشحال هستند که توانسته اند خانوادگی به ورزشگاه بیایند و قصد دارند تا چهاردهم شهریور روز بازی با هوادار نیز در تهران بمانند.
جان کلام این که تصمیم های درست می‌تواند شادی‌های حداقلی را به جامعه نشر دهد و امیدواریم همواره شاهد تصمیم های منطقی از سوی دولتمردان باشیم تا فرزندان ایران زمین بتوانند در کنار خانواده ها با آرامش بیشتری حضور داشته باشند. 

WhatsApp Image 2022-09-02 at 01.00.28(2)

WhatsApp Image 2022-09-02 at 01.00.27

WhatsApp Image 2022-09-02 at 01.00.27(1)

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.