تغییرات ناگهانی مسجد سلیمان، ساپینتو را بهم ریخت؛

تیم مهاجری در دیدار هفته چهارم دست به کار بزرگی زد و قهرمان فصل گذشته را در خاک خودی، زمین‌گیر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در این دیدار که حتی می‌رفت با برتری نفت مسجدسلیمان همراه باشد، مهاجری با ابتکارات جالبی، به ساپینتو رودست زد تا مرد پرتغالی پس از آمدن تیمش به زمین با چیدمانی روبه‌رو شود که که غافلگیرش کرد.

مهم‌ترین تغییری که سرمربی نفتی‌ها ایجاد کرده بود حضور «سعید جلالی‌راد» درون دروازه بود. جایی که ساپینتو به بازیکنانش شوت‌زنی را تاکید کرده بود اما جلالی‌راد مانع از به ثمر نشستن این تاکتیک از سمت آبی‌های پایتخت شد.

مهاجری در ادامه تغییراتش «حسین شنائی» را برای نخستین بار در ترکیب اصلی و درست مقابل «صالح حردانی» قرار داد. شنائی که در 2بازی از 3بازی گذشته به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، در این بازی یارگیر مستقیم حردانی شد و می‌رفت حتی تا مرز اخارج بازیکن استقلال را به بیرون هدایت کند. شنائی هم بازیکنی بود که کادرفنی استقلال تصور حضورش را نداشتند.

استقلال- نفت مسجد سلیمان

به هر ترتیب تفکرات هجومی «رضا مهاجری» داشت کار دست ساپینتو و بازیکنان استقلال می‌داد که با خوش‌شانسی آن‌ها، تنها یک امتیاز در مسجدسلیمان باقی ماند. مهاجری پیش از این هم ثابت کرده بود که تیم‌هایش گربه‌سیاه استقلال و پرسپولیس هستند؛ او در آخرین بازی فصل قبل هم در حالی که تیمش را به سختی در لیگ برتر نگه داشته بود به استقلالِ مجیدی باج نداد و در آزادی تنها یک امتیاز را برای آبی‌ها کنار گذاشت.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.