پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد که پرسپولیس جدی ترین مدعی قهرمانی در لیگ بیست و دوم است.

وحید مظاهری مهاجم اسبق پرسپولیس در گفت وگو با فرتاک ورزشی در خصوص بازی گذشته این تیم برابر صنعت نفت آبادان گفت: پرسپولیس در بازی با صنعت نفت آبادان بدنبال بازی موقعیتی؛ بازی بین خطوط؛ استفاده از ترکیب‌های دو و سه نفره در عمق و کناره‌ها بود و دیدیم که بدرستی و با آگاهی از عهده این کار برآمدند.

وی افزود: پارسال بعضی پیشکسوتان به یحیی گل‌محمدی ایراد می‌گرفتند که چرا ترکیب اینقدر تغییر میکند، الان این همان یحیی است ! حالا بنظر شما چرا ترکیب تقریبا ثابت است به خصوص در دروازه و خط دفاع؟

مظاهری افزود: تا در کنارتیم نباشیم و با آنها تمرین و زندگی نکنیم نمی‌توانیم قضاوت درستی از شرایط تیم داشته باشیم و باید اجازه بدهیم کادر فنی با آرامش و با شناختی که دارد مهره‌هایش را انتخاب و به بازی بگیرد.

وحید مظاهری

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه افزود: تیم حال حاضر پرسپولیس ایرادات ریز و البته قابل رفع دارد اما امتیازات و برتری‌های زیادی هم دارد و مطمئنا روز به روز کاملتر می‌شود، مثل بازی کردن در خدمت یکدیگر ؛ دویدن برای راحتی بغل دستی؛ فضاسازی در عرض و عمق؛ بازی با مهاجم هدفی که این مدل بازی را لوکا دیا خوب بلد است.

مظاهری در ادامه افزود: جایگیری‌های خوب خط جلو؛ اضافه شدن هافبک‌ها به خصوص سرلک در نقطه‌ایی که شکاف توسط وینگرها ایجاد می‌شود و از همه بالاتر و بهتر تله گذاری در یک منطقه و بازی کوچک و سپس بردن بازی به منطقه مخالف و استفاده از برتری عددی از نقاط قوت پرسپولیس است.

وی در پایان صحبت‌های خود گفت: در مجموع بایستی اعلام کرد که این پرسپولیس قطعا مدعی اصلی قهرمانی است و البته نباید از تیم‌هایی هم چون سپاهان، فولاد و استقلال به سادگی گذشت.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.