استقلال در هفته پنجم میزبان پیکان است که شاگردان ساپینتو راهی جز گرفتن سه امتیاز ندارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ساپینتو پس تساوی هفته گذشته مقابل‌ نفت مسجد سلیمان، آماده بازی با پیکانی می شود که در این دو سال اخیر تیم شگفتی ساز بوده و خیلی راحت امتیاز نداده است. شاگردان مجتبی حسینی در لیگ گذشته‌ و در لیگ جاری نشان داده اند به راحتی امتیاز نمی دهند و الان هم بی همین دلیل است که با ۷ امتیاز چسبیده به استقلال ۷ امتیازی هستند. آنها به خوبی می دانند، شکست دادن استقلال و یا گرفتن مساوی از تیم پر مهره ساپینتو چه ارزشی دارد و باید این تیم را متوقف کنند.

اما در سوی مقابل استقلال هنوز، استقلال مورد علاقه هواداران نشده و فعلا پر فراز و نشیب پیش می رود. شکست‌ مقابل سپاهان، دو پیروزی مقابل ملوان و مس تازه به لیگ برتر صعود کرده و در ادامه تساوی با نفت مسجد سلیمان نتایج این تیم در چهار بازی اخیر بوده که اگر قرار باشد، مرد پرتغالی برابر پیکان نیز امتیاز از دست بدهد، کم‌کم صدای هواداران بلند خواهد شد. توقع از تیم ساپینتو خیلی بیشتر از اینهاست که اگر نتواند توقعات هواداران را برآورده کند، مشکلاتش چند برابر می شود و تیم را دارد بحران می کند.

WhatsApp Image 2022-09-05 at 18.42.07

 حال ساپینتو و شاگردانش مجبور هستند در شرایط فعلی حتی پیکان هم سوار شوند تا مورد انتقاد قرار نگیرند! پیکانی که بازیکنان جوان و با انگیزه ای دارد و برای هر تیمی دردسرساز بوده است. شرایط جدول طوری است که استقلال در این بازی یا احیا می شود یا به سمت بحران گام برمی دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.