اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، عادل فردوسی‌پور و کارلوس کی روش با هم بر می گردند تا باعث خوشحالی هواداران شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از حذف برنامه ۹۰ از شبکه سوم، عادل فردوسی‌پور نیز برای همیشه از این شبکه رفت تا او و برنامه اش کم کم فراموشی سپرده شوند. گرچه عادل هر سال به مدت چند ماه در شبکه ورزش فعالیت می کند که این فعالیت هم بیشتر بدون چهره از اوست، اما طرفداران خاص خودش را دارد.

 با این حال قطعا خیلی ها مطلع هستند او به همراه حمید محمدی هر سال به مدت چند ماه در برنامه فوتبال ۱۲۰ فعالیت می کنند که پس از گذشت چندین هفته از مسابقات لیگ های اروپایی خبری از آنها نبود، ولی شنیده می شود این برنامه از پنجشنبه هفته جاری بر روی آنتن  می رود و علاقه‌مندان فوتبال خارجی می توانند برنامه مورد علاقه خودشان را پیگیری کنند. جالب اینجاست؛ در حالی فوتبال ۱۲۰ روی آنتن می رود که به زودی کارلوس کی روش نیز وارد ایران می شود تا برای دومین بار هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد.

این اتفاق قطعا برای عادل فردوسی‌پور هم خوشحال کننده خواهد بود، چون او یکی از حامیان اصلی کی روش بوده و بازگشت کی روش خبر بسیار خوبی برای عادل است تا شاید به این خاطر با شبکه سه نیز آشتی کند. حال اینکه، کی روش اولین مصاحبه اش را با فردوسی‌پور انجام دهد یا میثاقی باید منتظر ماند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.