علیرضا ادهمی: باید تلاشم کنیم از اعتبار باشگاه بزرگ استقلال دفاع کنیم

ظهور یک نیکبخت واحدی جدید در تیم امید استقلال و با سرمربیگری آرش برهانی.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از سالها، تیم امید استقلال با هدایت آرش برهانی توانسته صدرنشین امید های تهران شود. تیمی که بازیکنان آینده دار زیادی دارد و می تواند پشتوانه خوبی برای باشگاه باشد. یکی از این بازیکنان علیرضا ادهمی مدافع چپ تیم است که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی نوجوانان و جوانان را در کارنامه دارد. در این راستا حرف های پدیده امیدهای تهران را با فرتاک ورزشی بخوانید.

 

فرتاک ورزشی: فوتبال را از کجا شروع کردی؟

نونهالان ذوب‌آهن آهن اردبیل، نوجوانان و جوانان ۵ سال پیکان بازی کرده ام. الان هم‌ در خدمت امید استقلال هستم. البته سابقه بازی در تیم ملی نونهالان، نوجوانان و جوانان را دارم.

 

فرتاک ورزشی: زیر نظر کدام مربیان کار کردی؟

من با مربیان زیادی کار کرده ام و برای اینکه اسامی آنها را فراموش نکنم و کسی از یادم نرود با احترام به همه، نام سرمربیانم را می گویم‌. آقایان آرش برهانی، ایمان رزاقی راد، محمود انصاری و امیر فلاحی نفراتی هستند که به عنوان سرمربی زیر نظر آنها کار کرده ام.

 

فرتاک ورزشی: شرایط استقلال چطور است؟

خدا را شکر باشگاه استقلال و شخص آقای برهانی امکانات خوبی را در اختیار بازیکنان قرار گذاشته اند که باید تلاشم کنیم از اعتبار باشگاه بزرگ استقلال دفاع کنیم.

 

فرتاک ورزشی: رقابت تنگاتنگی با سایپا دارید؟

سایپا و چند تیم دیگر از جمله پدیده غرب از تیم های خوب این دوره هستند که فکر کنم رقابت تا پایان لیگ فشرده باشد.

 

فرتاک ورزشی: قهرمان می شوید؟

باید تلاش کنیم که این افتخار را به دست آوریم. آقای برهانی تیم خوب، یک‌دست و یکدلی را ساخته اند که باید هرطور شده جام بگیریم. برای رسیدن به قهرمانی جان هم می دهیم.

علیرضا ادهمی

فرتاک ورزشی: ظاهرا سبک نیکبخت واحدی بازی می کنی؟

من سنم بازی های علی آقا را قد نمی دهد، ولی شنیدم یکی از بهترین بازیکنان چپ پاهای تاریخ ایران بوده که امیدوارم بتوانم جا پای بزرگانی مثل علی آقا بگذارم.

 

فرتاک ورزشی: در آینده می توانی پیراهن تیم بزرگسالان استقلال را بپوشی؟

من‌ فصل گذشته افتخار تمرین در تیم بزرگسالان را پیدا کردم، ولی سخت بود که بتوانم خودم را در ترکیب بزرگسالان جای دهم. حال تمام تلاشم را می کنم که در آینده نزدیک پیراهن تیم بزرگ استقلال را بر تن کنم.

 

فرتاک ورزشی: حرف خاصی داری؟

از همه مربیانم تشکر می کنم که هر کدام سهمی در پیشرفت من داشتند. از پدر و مادرم نیز نهایت تشکر را دارم که همیشه پشتم بودند که امیدوارم در آینده بتوانم جواب زحمات آنها را بدهم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.