تراکتور در سال‌های گذشته علاقه زیادی به جذب ستارگان فوتبال داشته. آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی یکی از خارجی‌های مشهوری است که با سابقه حضور در آرسنال و بلکبرن مدت کوتاهی پیراهن تراکتور را به تن کرد، هر چند او به تیم تبریزی متعهد نماند و ناگهان تصمیم به جدایی گرفت. کوین کنستانت با سابقه بازی در میلان از استوکس هم مشهورتر بود، ولی پس از حضور در تبریز مشخص شد که به دلیل مشکلات قلبی نمی‌تواند برای این تیم به میدان برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در لیگ بیست و یکم خبری از ریخت و پاش‌های همیشگی مالک تراکتور نبود، ولی زنوزی برای فصل جدید دوباره دست به جیب شد و علاوه بر استخدام قربان بردیف به عنوان سرمربی، صفا هادی عراقی، گوستاوو واگنین برزیلی و ریکاردو آلوز پرتغالی را هم به تیمش اضافه کرد، ولی دیلی میل روز گذشته خبر از پیشنهاد این باشگاه به یک ملی‌پوش انگلیسی داد که اگر نهایی می‌شد، یکی از جذاب‌ترین انتقالات لیگ برتر رقم می‌خورد.

به گزارش این روزنامه انگلیسی، تراکتور به اندی کارول پیشنهاد جذابی داده که با مخالفت ملی‌پوش سابق انگلیسی روبه‌رو شد. پیشنهاد تراکتور یکساله و با دستمزد هفتگی 20 هزار پوند بوده که می‌توانست در دوره حدوداً 9 ماهه تا پایان فصل به 720 هزار پوند برسد. کارول که سابقه 8 بازی و 5 گل زده در تیم ملی انگلیس را دارد، پس از بازگشت ناموفق به نیوکاسل فصل گذشته برای ردینگ و وست‌براموویچ در چمپیونشیپ بازی کرد و نتیجه 23 بازی در این لیگ 5 گل زده بود. کارول از شروع فصل بدون تیم است، ولی این مهاجم که تمام دوران فوتبالش در باشگاه‌های انگلیسی بوده، حاضر نشد پیشنهاد باشگاه ایرانی را بپذیرد و احتمالاً منتظر یک پیشنهاد داخلی است. کارول که مهاجم بلندقامت و سرزنی است با بازی در نیوکاسل مشهور شد و در سال 2010 با انتقالی 35 میلیون پوندی راهی لیورپول شد تا جای خالی فرناندو تورس را پر کند، ولی در آنفیلد نمایش خوبی نداشت تا بعد از دو فصل راهی وستهم شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.