سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از نوع بازی تیم‌ها مقابل تیمش در اهواز انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جواد نکونام پس از تساوی تیمش مقابل مس کرمان در نشست خبری، اظهار کرد: بهتر است درباره بازی صحبت نکنم چون واقعاً خسته شدیم؛ چهار بازی در زمین خودمان انجام دادیم که به جز تیم تراکتور که اول بازی گل زدیم، تیم‌ها بازی خوبی مقابل ما انجام ندادند. آن سه تیم هر طور که خواستند با ما رفتار کردند.

وی ادامه داد: در بازی امشب اتقاقاتی افتاد که اگر خدای ناخواسته تیم ما انجام می‌داد، مشخص نبود چه اتفاقی رخ می‌داد. داور دقیقه ۳۰ بازی به گلر حریف کارت زرد نشان می‌دهد که اگر کارش را تکرار کرد، اخراج شود که من بعد از بازی با داور محترمانه صحبت کردم که اگر قرار است همه به فوتبال کمک کنیم باید درست قضاوت کنید. 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: همه بازی تیم ما را می‌بینند که تیم‌ها مقابل ما چگونه بازی می‌کنند و معلوم است که همه خوشحال از اینجا می‌روند. متأسفانه بازیکنان مس از دقیقه یک تا ۹۰ روی زمین می‌خوابیدند. نمی‌دانم در اینجا چه اتفاقی می‌افتد و بعد در باشگاه ما کسی نیست اعتراض کند. به آقای افشاریان می‌گویم خواهش می‌کنم یک داور خوب برای ما بگذارید. داور امروز خوب بود اما در صحنه‌هایی که بازی در جریان بود، خوب قضاوت نکرد. اتفاقاتی می‌افتد که خنده دار است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.