۹۰ دقیقه فرصت برای پایان خوش در لیگ

وحید امیری و مهدی ترابی از فرم ایده‌آلی که از آنها سراغ داریم دوره شده‌اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس در سال‌های اخیر دو ستاره در جناح چپ خود داشته است؛ وحید امیری و مهدی ترابی روزهای درخشان زیادی را در پرسپولیس سپری کرده‌اند و شاید در روزهای انتهایی فصل پیش که امیری مصدوم و ترابی قراردادش در آستانه اتمام بود، بازی کردن مجدد آنها پشت سر یکدیگر در فصل بعد اتفاقی رویایی به شمار می‌آمد.

مهدی ترابی در تابستان امسال به نخستین تمدیدی پرسپولیس تبدیل شد. وحید امیری نیز که دوران سخت عمل جراحی را سپری کرده با تمرینات اختصاصی زودتر از حد تصور خود را به بازی‌ها رساند.

با این حال شاید کم فروغ بودن این ستاره‌ها در هفته‌های اخیر دلایل مختلفی داشته باشد. این دو بازیکن در فاصله بین بازی‌ها به اردوی مینی کمپ دعوت می‌شوند و روزهای پرفشاری را پیش از جام جهانی سپری می‌کنند.

فارغ از تازه بازگشتن امیری به مستطیل سبز و افت نسبی ترابی در این هفته‌ها واکنش‌های فضای مجازی نیز نمی‌تواند در عملکردشان بی تاثیر بوده باشد. در نهایت باید دید این دو بازیکن در فرصت کوتاه باقی مانده تا جام جهانی می‌توانند خود را به فرم بدنی و ذهنی ایده‌آل کی‌روش برسانند یا خیر.

این بازیکنان بی‌جانشین پرسپولیس پیش از تعطیلات لیگ یک بازی با مس کرمان پیش رو دارند و این مسابقه می‌تواند فرصت خوبی برای امیری و ترابی باشد که پایان خوشی در لیگ رقم بزنند و آماده شروع جدی تمرینات برای جام جهانی شوند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.