بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: روش بازی‌ حریف که نمی‌توان خیلی ایراد گرفت آنها برای مساوی گرفتن بازی می‌کردند ولی وقت کشی زیاد بود

به گزارش فرتاک ورزشی،

زبیر نیک نفس بعد از تساوی بدون گل استقلال مقابل آلومینیوم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی یک طرفه‌ای را شاهد بودیم و حریف آمده بود که مساوی بگیرد و به نتیجه دلخواهش هم رسید.

وی در مورد دفاع اتوبوسی حریف گفت: به روش بازی‌شان که نمی‌توان خیلی ایراد گرفت آنها برای مساوی گرفتن بازی می‌کردند ولی وقت کشی زیاد بود و هر زمان که بازی سرعت می‌گرفت یکی دو بازیکن حریف روی زمین می افتاد و سرعت بازی را می‌گرفتند و این جالب نیست اما متاسفانه وجود دارد.

نیک نفس در مورد غیبت ساپینتو روی نیمکت گفت: حضور سرمربی می‌تواند قطعا به تیم کمک کند و امیدوارم حضور داشته باشد و به تیم کمک کند.

بازیکن استقلال در مورد اینکه فصل گذشته در قهرمانی تیم نقش داشت و این فصل کمتر بازی می‌کند اظهار داشت: زندگی و فوتبال همین است و بالا و پایین دارد. باید حرفه‌ای باشیم و خودم بهترین تمرین را انجام می‌دهم ولی به تشخیص مربیان نفرات دیگر بازی می‌کنند. از این مساله که بازی نمی‌کنم قطعا ناراحتم اما زندگی و فوتبال همین است و زمان بازی کردن من هم خواهد رسید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.