اوسمار ویرا گفت: برنامه ای برای مقابله با بازی مس کرمان داریم و فردا تصمیم می گیریم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اوسمار ویرا مربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از دیدار با مس کرمان اظهار کرد: همه بازی‌ها در لیگ حرفه‌ای ایران سخت است و باید از موقعیت‌ها استفاده کرده و از تمام راه‌ها استفاده کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

او درباره اینکه برخی اعتقاد دارند اگر پرسپولیس از ۲ مهاجم استفاده کند بهتر نتیجه می‌گیرد، گفت: چند آپشن و برنامه برای مقابله با مس کرمان در نظر گرفته‌ایم که در تمرین امروز درباره شکل بازی فردا تصمیم گیری خواهیم کرد.

مربی پرسپولیس درباره استفاده از لوکادیا و دیاباته در دقایقی از بازی با ملوان  به صورت  همزمان و اینکه آیا احتمال دارد در دیدار فردا نیز از هر ۲ استفاده کنند؟ گفت: دیاباته تقریبا آماده شده است و در بازی قبلی هم بازی کرد، اما این گونه نیست که با یک یا ۲ مهاجم بازی کنیم. تمام نفراتی که در بخش هجومی حضور دارند  مهاجم ما هستند و تفکرات ما را پیاده می‌کنند.ویرا درباره  برنامه‌های پرسپولیس پس در تعطیلات لیگ برتر فوتبال گفت: فرصت مناسبی است که بخواهیم شرایط بدنی و تاکتیکی را بهتر کنیم و قطعا از این فرصت برای بهبود شرایط فنی و بدنی استفاده خواهیم کرد.

او درباره ثبت پنج شکست در ۱۰ بازی ابتدای فصل مس کرمان گفت: در پاسخ به سوال قبلی هم گفتم بازی آسانی در لیگ نداریم. مس کرمان هم تیم خوبی است. بازی‌های اخیر این تیم را آنالیز کرده و می‌دانیم ۲ گوش خوب دارند. می‌دانم خیلی خوب بازی‌سازی می‌کنند.   سعی داریم نسبت به دیدار‌های قبلی بهتر باشیم و با ارائه یک بازی بهتر نتیجه بگیریم.

مربی پرسپولیس درباره نارضایتی گل محمدی و کادرفنی از شرایط زمین تمرین این تیم عنوان کرد: شرایط مختلفی برای ساختن یک تیم و شرایط خوب است که یکی از آن‌ها داشتن امکانات مناسب مثل زمین تمرین خوب است. باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس  و البته تمام تیم‌های لیگ باید۲ زمین تمرین خوب داشته باشند تا شرایط خود را بهبود ببخشند و بتوانند در بازی‌های لیگ شرکت کنند.

ویرا درباره کیفیت لیگ برتر فوتبال گفت: فکر می‌کنم لیگ ایران کیفیت مناسبی دارد، اما شرایط تیم‌ها و بازیکنان می‌تواند بهتر شود، اما خود من از کیفیت لیگ ایران راضی هستم.

او درباره وضعیت داوری لیگ برتر گفت: داور بخشی از بازی است. داوری‌ها برخی مواقع خوب است و برخی مواقع نیست. برخی به سود و برخی مواقع به ضرر ما سوت می‌زنند. در همه جا حتی برزیل هم این گونه است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.