نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال اعلام کرد به دنبال حل مشکل سازمان لیگ و باشگاه استقلال با مذاکره است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

موضوع طلب هنگفت سازمان لیگ از باشگاه استقلال به محل بحث بین این دو تبدیل شده است.

اختلافی که از زمان مدیریت مصطفی آجورلو وجود داشت و حالا با آمدن علی فتح‌الله‌زاده ادامه پیدا کرده است. روز گذشته مدیرعامل جدید استقلال به همراه سعید فتاحی، معاون باشگاه به سازمان لیگ رفت و جلسه‌ای مفصل با منصور قنبرزاده برگزار کرد اما نتیجه‌ آن به بیرون درز پیدا نکرده است.

با این حال نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت طلب سازمان لیگ ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز باشگاه استقلال گفت: روز گذشته جلسه مفصلی با علی فتح‌الله زاده داشتیم، تلاش می‌کنیم این موضوع با مذاکره حل شود.

قنبرزاده د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر خصوص اینکه آیا اسناد جعلی کارگزار باشگاه استقلال صحت دارد، گفت: این اسناد مخدوش بود. تلاش می‌کنیم بحث تبلیغات محیطی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با مذاکره حل کنیم،‌ اما اگر به مذاکره نرسیم طبق تکلیفی که داریم عمل خواهیم کرد. طبق آنچه که د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر قرارداد آمده برایند دعاوی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر مرحله اول به داوری مربوط می‌شود.

طبق قرارداد بین سازمان لیگ و باشگاه استقلال، در صورت بروز اختلافات بین این دو، قبل از اینکه شکایتی در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال مطرح شود، به مرحله داوری می‌رود و داور تعیین شده به حل اختلافات می‌پردازد. طبق قرارداد، حمید سجادی، وزیر ورزش داور تعیین شده برای حل اختلاف است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.