مدافع ملی‌پوش استقلال گفت به خاطر سه کارته بودن و ترس از دریافت کارت زرد چهارم و محرومیت از دیدار مقابل پرسپولیس، در بازی با هوادار محتاط بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزبه چشمی مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال در مورد پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل هوادار در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی پایاپایی بود و ما چند موقعیت داشتیم که می‌شد از آنها استفاده کنیم. تیم هوادار هم موقعیت‌هایی داشت، ولی سه امتیاز بازی به ما رسید.

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من سه کارته بودم و همین موضوع، دست مرا بسته بود. اینکه در بازی، درگیر نمی‌شدم به همین خاطر بود.

چشمی گفت: من در هر بازی و هر جلسه تمرین، تمام تلاش خودم را می‌کنم تا در بازی بهترین نتیجه را بگیریم. اگر قسمتم باشد در جام جهانی هم بازی خواهم کرد.

او در مورد کیفیت داوری تصریح کرد: داور بازی درباره نحوه برخوردهایش تصمیم می‌گیرد ولی بازی صحنه خاصی نداشت و او خوب سوت زد. تنش همیشه در فوتبال وجود دارد و می‌شود کارت‌ها را مدیریت کرد.

روزبه چشمی درباره روند امتیازگیری تیم استقلال گفت: ما به جز چند بازی در استادیوم آزادی که باید امتیاز کامل را می‌گرفتیم، روند خوبی داشتیم و قطعا سعی می‌کنیم این روند را ادامه دهیم. چهارشنبه هم یک بازی (سوپر جام) حساس داریم که تلاش می‌کنیم با جام برگردیم. کارد فنی قطعا برای تعطیلات جام جهانی، برنامه خاصی خواهد داشت.

وی در مورد ارزیابی تمرین تیم ملی ادامه داد: توافقی بین ساپینتو و کی‌روش بوده و ما فعلا ماندگار هستیم.

مدافع ملی‌پوش استقلال درباره تاثیر بیانیه‌های باشگاه در مورد داوری گفت: در این چند هفته، اشتباهاتی به ضرر ما صورت گرفته و باشگاه در این موارد تنها می‌تواند بیانیه صادر کند. برخی صحنه‌ها خیلی پیچیده است و نیاز به VAR دارد ولی برخی صحنه‌ها خیلی واضح بوده و برای ما گرفته نشده است. خواسته همه ما این است که VAR سریع‌تر وارد ایران شود. در این صورت، کار برای داور و بازیکن، راحت‌تر خواهد شد. اهتراض ما به خاطر صحنه‌های ساده ایست که دیده نمی‌شود. بازیکنان باید آستانه صبر خود را افزایش دهند تا کارت مفت نگیریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.