از جمله دیدارهای بازیکنان استقلال با مدیرعامل این باشگاه در روز حضور فتح الله زاده در تمرین دیدار هافبک دفاعی این تیم با نفر اول مجموعه باشگاه بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرش رضاوند که در روزهای ابتدایی هفته جاری با حضور در محل ساختمان باشگاه قصد داشت با علی فتح‌الله‌زاده دیدار کند از فرصت حضور مدیرعامل در محل تمرین تیمش استفاده کرده و جلسه سرپایی را با او برگزار کرد. آرش رضاوند که ظاهراً بابت دریافت مطالباتش از باشگاه استقلال به مشکل برخورده و نتوانسته به اندازه دیگر نفرات درصد مورد نظرش از مبلغ پیش پرداخت را دریافت کند این موضوع را با فتح‌الله‌زاده در میان گذاشت. او به مدیر جدید باشگاه گفت که روز شنبه به باشگاه رفته بود اما او به دلیل حضور در سازمان خصوصی سازی آنجا حضور نداشته است. فتح‌الله‌زاده نیز در این ارتباط به رضاوند گفته که ظرف همین روزها مبلغی بابت بخشی از قرارداد بازیکنان به حساب همه آنها واریز خواهد شد که طلب آرش رضاوند نیز در این نوبت پرداخت میشود.

رضاوند همان بازیکنی است که در ابتدای فصل جدید در تمرینات استقلال حاضر شد و ساپینتو به شدت سبک بازی اش را پسندید و در حالی که نکونام خواستار بازگشت قرضی یا قطعی آرش به فولاد بود ساپینتو با اعلام نیاز به آجورلو مانع از جدایی اش از جمع شاگردانش شد. شنیده ها حاکی از آن است ظاهراً رضاوند بابت چکی که چندی پیش کشیده و حالا به سررسید آن رسیده نگران است که مدیرعامل باشگاه او را بابت این موضوع آرام کرده که نگران پاس شدنش نباشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.