از نگاه پیشکسوت باشگاه استقلال تیم تحت هدایت ریکاردو ساپینتو در حمله و ایجاد موقعیت نوسان دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی پاشازاده درباره دیدار سوپرجام بین تیم‌‌های استقلال و نساجی مازندران که چهارشنبه برگزار می‌شود، اظهار داشت: استقلال در لیگ برتر با نساجی بازی کرد و پرگل این تیم را شکست داد، دیداری که حتی می‌توانست گل‌های بیشتری بیشتری برای استقلال داشته باشد، اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد.

«تیم ساپینتو در حمله و ایجاد موقعیت نوسان دارد.»، وی با بیان این جمله افزود: در برخی از بازی‌ها موقعیت‌های زیاد ایجاد می‌کنند و در برخی دیدارها مثل بازی با هوادار کم موقعیت ایجاد می‌شود. اینکه استقلال می‌برد، یعنی راه را درست می‌رود، اما اینکه چه زمانی راهش کج شود، معلوم نیست!

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: سوپرجام یک دیدار نمادین است و استقلال محکوم به پیروزی است. نساجی تیمی نیست که مقابل استقلال در لیگ بازی کرد. آنها نسبت به گذشته بهتر شده‌اند و فکر می‌کنم سوپرجام بازی قشنگی شود.

پاشازاده در واکنش به اینکه برخی‌ها اعتقاد دارند داوران روی رفتارهای ریکاردو ساپینتو حساس شده‌اند، گفت: این اتفاق افتاده و حساسیت‌ها بیشتر شده است. ساپینتو زمینه قبلی هم داشت و می‌دانستیم بسیار هیجانی است و نمی‌تواند خودش را کنترل کند. من نمی‌توانم توصیه‌ای به ساپینتو داشته باشم، چون آدم‌ها عوض نمی‌شوند و هر کسی خلق و خوی خودش را دارد. ساپینتو رفتارش اینگونه است و مسئولان استقلال نیز با آگاهی از این موضوع یا بدون توجه به آن با این مربی قرارداد امضا کرده‌اند.

وی در مورد تعطیلی لیگ برتر به دلیل آغاز اردوی تیم ملی فوتبال جهت آماده‌سازی حضور در جام جهانی 2022 قطر، تصریح کرد: این تعطیلی هم خوب است و هم بد. شکی نیست تعطیلی به لیگ لطمه می‌زند، اما از آن طرف جام جهانی را داریم و هزار آرزو. امیدوارم تعطیلی لیگ به تیم ملی کمک کند تا نتایج خوبی کسب کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.