رسانه های منتسب به باشگاه نفت در فضای مجازی خواستار برکناری مهاجری شدند .

مجتبی رجب زاده؛ لیگ برتر فوتبال کشور به واسطه نزدیکی مسابقات جام جهانی قطر و حضور تیم ملی ایران در این رویداد بزرگ در حالی تعطیل شده است  که این روزها بعضا تیم‌ها به دنبال آنالیز مشکلات خود هستند؛ تا از فرصت نعطیلی لیگ برتر استفاده نموده و مشکلاتشان را برطرف کنند .
یکی از این تیم‌های پر سروصدای این روزها ؛ نفت مسجد سلیمانی است که با سرمربی مشهدی‌اش از چند سو به مشکل برخورده است .ایجاد اختلاف بین مهاجری و یزدی ؛ کسب نتایج ضعیف و  گل‌های خورده این تیم در هر بازی و درگیری سرمربی با هواداران و رسانه‌های این باشگاه از نکات قابل توجهی می‌باشد که از چند سو حاشیه دار شده  است.

اما نکته جالب اینجاست که باتوجه به اضافه شدن فرزندان مهاجری در کادرفنی؛ بازهم روند نزولی نتایج و آمار و ارقام منفی هم چنان ادامه دارد و هیچ نشانه‌ای از امید در این مدت دیده نشده است.

 کادری که متشکل از محمد رضا مهاجری بعنوان سرمربی؛ عماد مهاجری در دو جایگاه دستیار و مربی بدنساز در حال فعالیت است ؛ و عارف مهاجری هم بعنوان آنالیزور نفتی‌ها بکار گرفته شده است تا کادر خانوادگی مهاجری در هدایت نفت مسجد سلیمان نتواند نتایج لازم را بگیرد.

با توجه به نتایج ناامید کننده نفت مسجدسسلمیان و به استناد فضای مجازی و رسانه‌های منتسب به باشگاه و هواداران مسجد سلیمانی، آیا باید شاهد تغییر تحولاتی در راس کادرفنی این باشیم یا خیر!؟

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.