پیشکسوت فوتبال استقلال درخصوص قهرمانی این تیم در سوپرجام و نقطه‌ضعف‌های تیم ساپینتو صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در خصوص دیدار استقلال مقابل نساجی اظهار کرد: استقلال در این بازی هم مثل دیگر بازی‌ها نظم و انضباط تیمی نداشت. چند موقعیت روی خلاقیت بازیکنان ایجاد شد ولی مشخص بود بازیکنان تیم شرح وظایف مشخصی ندارند. طبق معمول بازیکنی مثل یامگا که بارها گفتم اثرگذاری او در جلوی زمین است و به عنوان مدافع راست کارایی ندارد ولی همچنان در این پست از او استفاده می‌شود و ضعف‌های دفاعی او هم مشهود است.

وی در مورد قهرمانی استقلال گفت: تبریک می‌گویم قهرمانی را ولی نباید پشت این نتایج ضعف‌های تیم پنهان بماند. مهدی قایدی بازیکن توانمندی است ولی در زمین رها شده است و شرح وظایف مشخصی ندارد. باید او به درستی هدایت شود تا از تکنیک و توانایی فردی خودش به بهترین شکل استفاده کند.  

پیشکسوت استقلال گفت: این خوب نیست ساپینتو هنوز بعد ۱۲ بازی ترکیب اصلی خودش را نشناخته است و همچنان در هر بازی شاهد یک چینش هستیم خصوصاً در خط حمله. امیدوارم از این فرصت تعطیلات استفاده کند و یک ترکیب ۱۱ نفره پیدا کند.

روشن در مورد تعطیلات لیگ برتر هم توضیح داد: این تعطیلات به ضرر تیم‌هایی است که این هفته‌ها خوب نتیجه گرفتند. حالا شاید این نتیجه گرفتن بخشی‌اش به خاطر خوش‌شانسی باشد ولی در کل این جور تیم‌ها ضرر می‌کنند و سخت است خودشان را در شرایط خوب حفظ کنند و برنامه‌ریزی زیاد و دقیقی لازم دارد.  

وی در پایان گفت: ساپینتو وقتی به استقلال آمد قول داد چهار جام با استقلال کسب کند که این اولین و آسان‌ترینش بود. امیدوارم سر قولش بماند و سه جام دیگر هنوز مانده که قرار است برای استقلال بیاورد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.