مدیرعامل باشگاه استقلال در جمع آبی‌پوشان گفت که اگر قولی بدهد، حتما عملی خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از باشگاه استقلال، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال ظهر امروز (شنبه) در محل تمرین این تیم حضور یافت و دقایقی برای بازیکنان و اعضای کادر فنی صحبت کرد.

مدیرعامل استقلال در ابتدای صحبت‌های خود، اظهار داشت: دیروز دوستان گفتند مطالباتی دارید که پرداخت نشده است. من برای همین امروز پیش شما آمده‌ام تا در خصوص شرایط باشگاه، مسائل مالی و دغدغه‌هایی که دارید، صادقانه و برادرانه با هم صحبت کنیم. از سایر باشگاه‌های مطرح که شرایط مالی بهتری هم از ما دارند، سوال کردم و پرداختی آنها نیز بیشتر از 30 درصد نبوده است. من دو پروژه را در حال دنبال کردن هستم و با چند اسپانسر نیز مذاکرات خوبی داشته‌ایم و به زودی اخبار خوبی خواهیم داشت. هر مدیری که می‌آید، فرصت می‌خواهد تا اهدافش را پیاده کند و بتواند درآمدزایی داشته باشد. در حال حاضر پولی در باشگاه نیست زیرا منابعی که وجود داشت، هزینه شده اما دغدغه و نگرانی شما، دغدغه و نگرانی من هم هست و تلاش شبانه روزی من هم برطرف کردن این مسائل است.

وی تصریح کرد: تا 10 روز مانده به دربی، پرداختی همه را به چهل درصد می‌رسانم. چند مورد ضروری هم هست که در همین چند روزه حل می‌کنم. از روزی که من آمده‌ام، حدود 10 میلیارد از منابع مختلف را با قرض فراهم کرده‌ام. چهار بازی تا نیم فصل مانده است. شما هم به خاطر هواداران تلاش و تمرین کنید. در حال فراهم‌سازی یک اردو در دوبی هستیم و ان‌شاءالله شرایط تمرینی خوبی در تهران و اردو داشته باشید. من شخصی هستم که اگر قولی بدهم، هر اتفاقی هم بیفتد، قولم را عملی می‌کنم.

فتح الله‌زاده اضافه کرد: من شب گذشته با آقای ساپینتو جلسه داشتم و در خصوص مسایل مختلف صحبت کردیم. ساپینتو سرمربی استقلال است و کنار بازیکنانش ایستاده و از حق شما دفاع می‌کند که این بسیار ارزشمند است. من هم کنار شما هستم، چون همه ما یک خانواده هستیم، یک هدف داریم و آن موفقیت استقلال و شادی هواداران است و با هم برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. سرمربی شما میهمان ما است و باید به او کمک کنیم تا آرامش داشته باشد. سرمربی تیم کنار شما است و از شما حمایت می‌کند، من هم کنارتان هستم و از شما حمایت می‌کنم تا با آرامش تمرین کنید و مسابقه دهید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.