اینکه علی رضایی دروازه‌بان آینده‌داری در فوتبال ایران باشد نیز تاکنون به اثبات نرسیده و شرایط به گونه‌ای نبوده که حضور حداقلی این دروازه‌بان درترکیب استقلال چنین برداشتی را به ذهن متبادر کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته پیش بود که یکی از رسانه‌های اماراتی مطلبی از علی رضایی نوشت با این مضمون که دروازه‌بان دوم استقلال در آینده نه چندان دور به دروازه‌بان اول تیم ملی ایران تبدیل می‌شود! در ادامه نیز برخی جریان‌ها در داخل همین خط را گرفته تا جایی که حالا صحبت از حضور دروازه‌بان دوم آبی‌ها در جام جهانی بعد می‌شود!

این تحلیل‌ها در حالی به گوش‌ می‌خورد که رضایی حتی نتوانسته در استقلال به دروازه‌بان اول تبدیل شود و مشخص نیست این همه امیدواری به این دروازه‌بان از کجا نشأت می‌گیرد و چرا با این تعابیر به بازیکن جوان استقلال لطمه می‌زنند؟ پست دروازه‌بانی به گونه‌ای است که یک دروازه‌بان حتی می‌تواند تا ۳۵ سالگی هم دراوج باشد، گرچه بودند نمونه‌هایی که بیش از این زمان نیز به فوتبال ادامه داده‌اند. به همین دلیل نباید تصور کرد که سیدحسین حسینی یا علیرضا بیرانوند که تازه در سن ۳۰ سالگی قرار دارند به این زودی با بازی‌های ملی وداع کنند و اگراین دو دروازه‌بان همین آمادگی امروز را حفظ کنند، بدون شک چهارسال بعد نیز می‌توانند دروازه‌بان تیم ملی باشند. اینکه علی رضایی دروازه‌بان آینده‌داری در فوتبال ایران باشد نیز تاکنون به اثبات نرسیده و شرایط به گونه‌ای نبوده که حضور حداقلی این دروازه‌بان درترکیب استقلال چنین برداشتی را به ذهن متبادر کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.