کاپیتان سابق سپاهان می‌گوید مورایس باید سپاهان را قهرمان کند و هیچ هواداری به چیزی جز قهرمانی راضی نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لئون استپانیان درباره وضعیت سپاهانی‌ها اظهار کرد: در ابتدای فصل، سپاهان نوسان داشت و این اصلا برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود و برای قهرمانی بسته می‌شود، خوب نیست. فعلا تا اینجای کار عملکرد سپاهان بد نبوده اما نمی‌توانیم بگویم خوب هم بوده است. مورایس می‌تواند به سپاهان کمک کند چون مربی بزرگی است و از طرفی بازیکنان خوب بسیاری هم در این تیم حضور دارند. مورایس تجربه دارد و اگر لازم باشد دوباره بازیکن اضافه می‌کند. مورایس قول داده تیم را قهرمان کند و ما هم از سپاهان انتظار قهرمانی داریم.

او ادامه داد: به عنوان یک سپاهانی به جز قهرمانی هیچ چیز را قبول نمی‌کنم چون باشگاه برای موفقیت تیم هزینه زیادی کرده است. بازیکنان خوب زیادی از خارج از کشور به سپاهان آمده‌اند و باشگاه خیلی زحمت کشیده تا تیم قهرمان شود. اگر سپاهان قهرمان نشود، باید برای تیم جریمه سنگین در نظر بگیرند.

این پیشکسوت فوتبال اضافه کرد: در ابتدای فصل، مورایس شناخت کافی نداشت و احتمال این نتایج زیاد بود. پیش‌بینی می‌شد که فراز و نشیب در سپاهان وجود داشته باشد اما مورایس در نیم فصل دوم شناخت خوبی از تیم‌ها پیدا کرده است. نیم فصل دوم بسیار سخت‌تر است اما به نظر من با این برنامه ریزی خوب و برگزاری اردو، باید این تیم به هماهنگی کامل رسیده باشد و نتیجه لازم را کسب کند. مورایس باید سپاهان را قهرمان کند و هیچ هواداری به چیزی جز قهرمانی راضی نیست.

او در رابطه با پروژه چند ساله سپاهان با مورایس بیان کرد: این پروژه‌ها دیگر جواب نمی‌دهد. فوتبال دیگر اینگونه نیست. وقتی یک تیم اینقدر خرج می‌کند باید به فکر قهرمانی باشد. سهمیه آسیایی جزو نتایج خوب به حساب می‌آید اما به پای قهرمانی نمی‌رسد. سهمیه آسیایی با مربی ایرانی هم به دست می‌آید. پروژه چند ساله فقط حرف است. هیچ‌کس قبول نمی‌کند که سپاهان در رده سوم یا چهارم قرار بگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.