مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گزینه های هدایت تیم ملی ایران را رسما اعلام کرد

به گزارش فرتاک ورزشی،

وضعیت نیمکت تیم ملی فوتبال ایران پس از برگزاری مسابقات جام جهانی قطر ۲۰۲۲ نامشخص است. رییس فدراسیون فوتبال در این وضعیت گزینه‌های احتمالی نیمکت تیم ملی را معرفی کرده است.

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی با هدایت کارلوس کی روش از دور گروهی صعود نکرد. تیم ملی با انگلیس، آمریکا و ولز همگروه بود که این سه دیدار یک پیروز مقابل ولز و دو شکست را به همراه داشت، از جمله شکست سنگین ۶ بر دو مقابل انگلیس.

سرمربی پرتغالی تا پایان جام جهانی قطر با تیم ملی قرارداد داشت و وضعیت ادامه همکاری با او نامشخص است. البته مهدی تاج خبر داد که او همچنان یکی از گزینه‌های فدراسیون است.

مهدی تاج در گفتگوی تلویزیونی تایید کرد به غیر از کی‌روش، برانکو ایوانکوویچ، فرهاد مجیدی، امیر قلعه‌نویی و علی دایی جزو گزینه‌های هدایت تیم ملی هستند.

نکته جالب عدم حضور جواد نکونام، سرمربی فولاد خوزستان در این لیست است. او گزینه انتخابی کی روش برای دستیار ایرانی در نیم ملی بود که در نهایت به جای او مارکار آقاجانیان به جام جهانی رفت.

در بین گزینه‌های اعلام شده برای تیم ملی تنها علی دایی هدایت تیمی را بعهده ندارد و سایر گزینه‌ها باید با فسخ قرارداد به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شوند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.