همه بازیکنان گل‌گهر توانایی بازی دارند

مربی تیم گل‌گهر می‌گوید این تیم مجموعه خوبی از بازیکنان را در اختیار دارند که آینده روشنی را رقم خواهند زد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مجتبی سرآسیایی مربی تیم گل‌گهر در نشست خبری پس از پیروزی مقابل هوادار در خصوص این بازی گفت: پیشبینی میکردیم مقابل تیم خوب هوادار با هدایت آقای ساکت الهامی از مربیان بسیار بسیار خوب و کاربلد و تیم سختکوش و بازیکنان باکیفیت هوادار کار سختی داریم و این سختی مضاعف شد وقتی برخلاف روند بازی گل اول را خوردیم.

وی افزود: اما نقطه قوت این بازی برای تیم ما، یکدلی و یکپارچگی و تلاش مضاعف بازیکنان ما و استمرار در مدار تاکتیک تیمی بود که باعث شد ما به بازی برگردیم و کار بزرگی انجام دهیم و مقابل تیمی که کار سختی مقابلش داشتیم، جانانه بازی کنیم و به پیروزی برسیم.

او در مورد بازگشت به بازی و کسب برد عنوان کرد: شرایط تیم را تغییر دادیم طبق نظر آقای قلعه نویی. این اتفاق، اتفاق خوبی بود. به موقعیت‌های خوبی رسیدیم و جبران کردیم و از تیم خوب هوادار جلو افتادیم و توانستیم بازی را نگه داریم که جا دارد به تیم هوادار هم بابت نمایش خوب و باکیفیت تبریک بگویم و همچنین به بازیکنان خودمان بابت این برد.

سرآسیایی درباره نمایش نه چندان خوب گل‌گهر در نیمه اول گفت: کار اسمش را افت نمی‌گذاریم و شرایط تاکتیکی خوبی داشتیم. اما بالاخره حریف هم بازیکنان باکیفیت و سختکوشی داشت که مسیر را برای ما صعب العبور کرده بود. سختی برای ما زمانی بیشتر شد که گل اول را دریافت کردیم اما بسیار بسیار امیدبخش برای آینده ما این بود که بچه‌ها خیلی خوب به بازی برگشتند و توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

مربی گل‌گهر راجع به عدم حضور بازیکنانی نظیر بایناما در ترکیب اظهار داشت: ما یک پکیج بازیکن باکیفیت داریم و یک تیم هستیم و همه بازیکنان قابلیت این را دارند در تیم باشند. چه بازیکنان جوان و چه باتجربه همه این قابلیت را دارند اما چیزی که بالاخره شرایط را ایجاد می‌کند برای بازیکنان، تصمیم آقای قلعه نویی است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.