مهم ترین علامت سوال در ترکیب پرسپولیس برای دربی انتخاب مهاجم نوک این تیم خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس در حالی باید امروز به مصاف استقلال برود که همچنان در شوک رفتن لوکادیا از ایران قرار دارد. سرخ ها که پیش از این دیاباته را هم به دلیل مصدومیت از دست داده بودند حالا باید بدون دو مهاجم تخصصی خود پا به میدان بگذارند.

در بازی امروز اما بیرانوند همچنان گلر شماره یک سرخ ها خواهد بود. در خط دفاعی گولسیانی و پورعلیگنجی به میدان خواهند رفت و در جناحین هم دانیال اسماعیلی فر و علی نعمتی قرار خواهند گرفت.

در خط میانی سرلک و کامیابی نیا به عنون دو هافبک میانی بازی خواهند کرد و جلوتر از آنها سروش رفیعی به میدان می رود. حضور مهدی ترابی و سعید صادقی به عنوان دو بال تهاجمی پرسپولیس هم در این بازی قطعی است.

اما اینکه چه بازیکنی در خط حمله سرخ ها قرار خواهد گرفت علامت سوال بزرگ ترکیب پرسپولیس است. گفته می شود مهدی عبدی در این بازی احتمالا به صورت فیکس به میدان خواهد رفت اما در صورتی که این اتفاق نیفتد احتمال دارد وحید امیری به خط حمله سرخ ها اضافه شود باید منتظر ماند و دید یحیی در نهایت کدام بازیکن را به عنوان مهاجم نوک انتخاب خواهد کرد.

در صورتی که یحیی از عبدی و پاکدل در این بازی استفاده نکند و نتیجه لازم را به دست نیاورد احتمالا باید در انتظار انتقادات تند در خصوص بازی بدون مهاجم شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

بیرانوند-گولسیانی- پورعلیگنجی-نعمتی-اسماعیلی فر- کامیابی نیا-سرلک-رفیعی-ترابی-صادقی-عبدی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.