هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تماشاگرانی که بازی را از پای تلویزیون دیدند لذت بردند، اما واقعاً جای تماشاگران خالی بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کمال کامیابی‌نیا پس از تساوی 2-2 دربی 99 پایتخت، در خصوص گفت: خدا را شکر بازی مساوی شد. فکر می‌کنم تیم ما در نیمه اول بازی خیلی خوبی انجام داد و موقعیت‌های دیگری نیز داشتیم، اما استفاده نکردیم و بازی 2-2 شد. تیم استقلال هم خوب بود و فکر می‌کنم تماشاگرانی که بازی را از پای تلویزیون دیدند لذت بردند، اما واقعاً جای تماشاگران خالی بود.

وی در خصوص تاثیر غیبت لوکادیا در این دیدار و اینکه صحبتی در روزهای گذشته مبنی بر ترک ایران توسط او در تمرینات مطرح نشده بود، گفت: هیچ حرفی نبود و بنده خدا تمرینات را انجام می‌داد. فکر می‌کنم شرایط خانوادگی او به گونه‌ای بود که حتماً باید می‌رفت و باشگاه هم در جریان است و ان‌شاءالله که باز می‌گردد. لوکادیا از اول فصل خیلی به ما کمک کرده است و در این بازی نیز می‌توانست، اما بازیکنان دیگری داریم که می‌توانند به تیم کمک کنند.

هافبک پرسپولیس در خصوص عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه عنوان کرد: واقعاً حیف بود و باید همه از فوتبال لذت ببرند. امیدوارم شرایط به گونه‌ای شود که همه تماشاگران به استادیوم بازگردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.