در حالی استفاده از« ح. ل» در خبر بازداشت بازیکن لیگ برتری همه نگاه‌ها را به سمت حامد لک برده است که این بازیکن در تمرین امروز تیمش شرکت کرده بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

صبح امروز خبرگزاری‌های مختلف خبر از بازداشت یک بازیکن لیگ برتری دادند. گفته می شد این بازیکن در یک پارتی شبانه دستگیر شده و قبل از دستیگری مواد مخدر و مشروبات الکلی مصرف کرده است. خبرگزاری‌ها او را ح. ل نامیده بودند و او را بازیکن سابق یکی از تیم‌های پر طرفدار معرفی کرده بودند.

پس از چند ساعت گمانه‌زنی‌ها در خصوص نام او شروع شد و کانال‌های تلگرامی به وضوح ح. ل را حامد لک نامیدند. با پیگیری‌ها و گفتگو با بازیکن‌های مس رفسنجان، بازیکنان این تیم دستگیری حامد لک را تکذیب کردند و مدعی شدند حامد لک در تمرین امروز تیم حاضر شده است. با این تفاسیر واکنش نشان ندادن حامد لک به این موضوع مشکوک است.

هر چند شنیدیم که باشگاه مس رفسنجان قصد دارد تا ساعاتی دیگر گزارش تصویری تمرین امروز را در صفحات مجازی خود منتشر کند تا به شکلی غیر مستقیم بازداشت حامد لک را تکذیب کند. واضح است باشگاه مس رفسنجان علاقه‌ای به دخالت مستقیم در این موضوع ندارد. حالا باید منتظر جزییات بیشتر باشیم تا متوجه شویم ح. ل چه کسی است. مردم ح. ل دیگری به جز حامد لک که سابقه بازی در یک تیم پرطرفدار را دارد به خاطر نمی‌آورند و همین باعث شده که نام حامد لک به عنوان یک فوتبالیست بازداشتی بپیچد.

باید منتظر بمانیم تا حامد لک، باشگاه یا مرجعی که ح. ل را بازداشت کرده اند اطلاعات بیشتری را منتشر کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.