یک وبسایت هلندی مدعی شد که یورگن لوکادیا هرگز به ایران بازنخواهد گشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یورگن لوکادیا دو روز مانده به شهرآورد پایتخت اعلام کرد که به دلایل شخصی و برای محافظت از فرزندانش قصد دارد ایران را ترک کند و یک روز بعد از این موضوع تصمیم خود را عملی کرد و با حضور در فرودگاه امام خمینی، از راه استانبول خود را به هلند رساند.
لوکادیا اگرچه اعلام کرد بعد از ۴۸ ساعت به ایران بازخواهد گشت اما در این مدت هیچ بلیتی برایش تهیه نشد و حالا با گذشت از این زمان اعلام شده، همه چیز درباره او به سمت دیگری پیش می‌رود.
در همین حین وبسایت TwenteInSite هلند که اخبار حوزه تیم توئنته را پوشش می‌دهد در گزارشی مدعی شده که لوکادیا هرگز به ایران بازنخواهد گشت.


در ادامه این گزارش از احتمال انتقال او به باشگاه توئنته نیز خبری دیده می‌شود: «لوکادیا با یان رانس غریبه نیست و در سینسیناتی با او کار کرد اما تنها ۱۴ روز بعد از ورود لوکادیا به این تیم آمریکایی، سرمربی اخراج شد.»
بخش دیگر گزارش به عملکرد خوب یورگن لوکادیا در ایران و ثبت ۶ گل در ۹ بازی اشاره دارد. که او را تبدیل به آقای گل لیگ برتر ایران کرد.
در یک نظرسنجی از میان هواداران توئنته نیز ۸۲.۷٪ از شرکت‌کنندگان لوکادیا را به عنوان خرید مناسب برای باشگاه توئنته معرفی کرده‌اند.


این در حالی است که البته لوکادیا در ابتدای فصل پیشنهاداتی از تیمهای حوزه حاشیه خلیج فارس نیز داشته اما ترجیح داد که به پرسپولیس برود و حالا شاید اردوی سرخپوشان را به مقصد تیمی از کشورهای عربی ترک کند.
یورگن لوکادیا در ابتدای لیگ بیست و یکم به پرسپولیس پیوست و در این مدت دستمزد خود را از باشگاه سرخپوش پایتخت گرفت و سه بار هم به مرخصی رفت و به کشور بازگشت اما به نظر می‌رسد بلیت آخرین سفر او، همانطور که یحیی و درویش هم انتظار دارند، یک طرفه باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.