بدترین اتفاق دربی نود و نهم برای ریکاردو ساپینتو، مصدومیت آرش رضاوند در دقایق پایانی بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مصدومیت رضاوند احتمالا او را دو ماهی خانه نشین خواهد کرد و او بازی‌های زیادی را از دست خواهد داد. ساپینتو اعتقاد زیادی به بازی این هافبک خود داشت و آرش توانسته بود به خوبی در پازل تاکتیکی مرد پرتغالی جا بگیرد.

با مصدومیت رضاوند، حالا عزیزبک آمانوف این فرصت را دارد تا بتواند خودش را به ترکیب استقلال تحمیل کند. هافبک محبوب ازبکستانی استقلال در این فصل اصلا شرایط خوبی نداشته و یکی از مغضوبان ریکاردو ساپینتو بوده است.

او در اکثر بازی‌های این فصل سکونشین بوده و آخرین بار در هفته هفتم مقابل گل‌گهر به صورت تعویضی به زمین آمده بود. البته آمانوف از دقایق کم حضورش در زمین استفاده خوبی کرد و توانست در کمتر از ۱۰ دقیقه زمانی که داشت با پاس عمقی خود یک موقعیت صد در صدی گل برای رضا میرزایی بسازد. موقعیتی که با کم دقتی میرزایی و واکنش خوب فروزان هدر رفت.

حالا با مصدومیت رضاوند، آمانوف این فرصت را دارد که حداقل از روی سکوها خارج شود و جایی روی نیمکت ذخیره‌‌های تیم داشته باشد. هافبک ملی‌پوش ازبکستان انگیزه‌های زیادی برای اثبات توانایی‌هایش به سرمربی خود دارد و قطعا به دنبال اولین فرصت است و آبادان می‌تواند جایی برای اوج‌گیری او باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.