پرسپولیس در مقایسه با آخرین تقابل با گل‌گهر سیرجان تغییراتی اجباری در ترکیب اصلی خواهد داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های گل‌گهر سیرجان و پرسپولیس ساعت ۱۶ شنبه ۱۰ دی در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

آخرین دیدار دو تیم چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰ در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فصل گذشته با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و پرسپولیس با ترکیب: حامد لک، سیدجلال حسینی، وحدت هنانوف، رامین رضاییان، سعید آقایی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، احسان پهلوان، وحید امیری و حامد پاکدل به میدان رفت و در جریان بازی فرشاد فرجی، رضا اسدی، مهدی عبدی و علی شجاعی به جای پهلوان، کامیابی‌نیا، پاکدل و آقایی وارد زمین شدند.

با جدایی لک، رضاییان، آقایی و پهلوان از ترکیب اصلی سرخپوشان و پیوستن حسینی به کادرفنی تیم عملاً ۵ بازیکنی که در ترکیب اصلی تیم بازی کردند در بازی فردا حضور ندارند و پرسپولیس نسبت به آخرین بازی با گل‌گهر سیرجان با ۵ تغییر مقابل شاگردان امیر قلعه‌نویی صف‌آرایی می‌کند. ضمن اینکه اسدی و شجاعی که ذخیره وارد زمین شدند نیز در فهرست بازیکنان این فصل پرسپولیس جایی ندارند.

گل‌گهر سیرجان نیز در آن بازی با ترکیب: محسن فروزان، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، بهنام برزای، علی‌اصغر عاشوری، مرتضی تبریزی، سعید صادقی، محمدرضا خانزاده، شایان مصلح، امین پورعلی و کی‌روش استنلی برابر پرسپولیس وارد زمین شد و امین قاسمی‌نژاد، میلاد زکی‌پور، مسیح زاهدی و رضا شکاری به جای تبریزی، مصلح، برزای و عاشوری به زمین رفتند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.