دو هافبک سرخپوشان برخلاف ابتدای فصل فرصت چندانی برای حضور در ترکیب اصلی کسب نکرده‌اند و امیدوارند ذهن یحیی را تغییر دهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سروش رفیعی و سیامک نعمتی به نظر می‌رسید فرصت بیشتری نسبت به آنچه که طی دیدارهای گذشته، فرصت بازی در ترکیب سرخپوشان را به دست بیاورند. با این حال طی دیدارهای اخیر آنها بیشتر از روی نیمکت کار را دنبال کرده‌اند تا شرایط علیه آنها باشد.

رفیعی که فصل گذشته در جمع برترین گلسازان لیگ حضور داشت و در دوران حضور در پرسپولیس نیز توانسته بود عملکرد تاثیرگذاری از خود به جا بگذارد، برخلاف روزهای ابتدایی فصل اکنون بیشتر از روی نیمکت کار را دنبال می کند و بیشتر زمانی که کار علیه این تیم گره می‌خورد، از سوی یحیی گل محمدی به بازی فراخوانده می‌شود. ترافیک پست سروش رفیعی باعث شده تا اکنون شماره هفت سرخپوشان به دنبال این باشد تا شرایط بهتری را برای بازی در ترکیب این تیم جستجو کند و رقابت برای بازی کردن را افزایش دهد.

سیامک نعمتی دیگر بازیکنی است که در این فصل بیشتر کار را از روی نیمکت استارت زده است. نعمتی که در مقطعی از سوی یحیی گل محمدی و مربیان اسبق این تیم نیز به عنوان بازیکن چند پسته به کار گرفته می‌شد و در دفاع راست، وینگر راست و حتی مهاجم بازی می‌کرد، در این فصل بیشتر در دقایق پایانی فرصت یافته است. با این حال شماره هفت و هشتاد و هشت سرخپوشان امیدوارند طی دیدارهای باقیمانده بتوانند ذهنیت یحیی گل محمدی را برای حضور بیشتر در ترکیب این تیم را تغییر داده و فرصت بیشتری نصیب خود کنند و باید دید در این راه موفق خواهند بود یا خیر.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.